picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

centralne odkurzacze

centralne odkurzacze

Poszukuję do swojego domu systemu odkurzania centralnego. Mam alergię i słyszałem, że tego typu system byłby dla mnie korzystny...mniej pyłków, mniej roztoczy itd. Polecicie sklep z takimi odkurzaczami?

Shasio

Posty: 13

 
W domu mam tradycyjny odkurzacz, z filtrami HEPA, ponoć zdrowymi dla alergików. Centralny to by mi się w moim mieszkaniu raczej nie sprawdził, zresztą trzeba by było kuć ściany pewnie, robić jakieś przewierty...za dużo kłopotów.

HarHar2

Posty: 27

 
Jak sobie ostatnio porównywałem ceny za takie systemy sprzątające to można coś za półtorej tysiąca sobie kupić. Ale nie ma takich ofert zbyt wiele, ogólnie to chodzą za grubo ponad dwa kafle...

Czarek

Posty: 27

 
Taki system sprzątania pewnie wygodne, ale to już taki luksus, na który nie wszyscy sobie mogą pozwolić. Jak mam wydać dwa tysiące na taki odkurzacz to wolę za ten hajs kupić sobie zmywarkę, albo nowy TV i jeszcze mi zostanie ;P

Batiatus12

Posty: 37

 
Mój odkurzacz ma 1800 W, 8 gniazd, ogólnie daje radę, takim czymś to można sprzątać:P Zamawialiśmy go z żoną przez sklep online www.odkurzacze.net. Szybko, dość tanio i wygodnie. Mocne urządzenie, o wysokich parametrach ale udało się je dostać za mniej niż dwa tysiące.

Emmm56

Posty: 17

 
Moja żona cierpi na alergię i odkąd mamy centralny odkurzacz to jakby jej się poprawiło. Czyli wychodzi na to, że te centralne lepiej czyszczą, zresztą śmieci gromadzą się na zewnątrz, a nie w domu, tak jak ma to miejsce w zwykłych odkurzaczach, a to też ma wpływ.

Makus16

Posty: 22

 
Witam. No nie wiem gdzie takie sprzęty sprzedają bo się nigdy tym nie interesowałem. Zresztą u mnie w mieszkaniu to częściej żona z odkurzaczem biega niż ja, także tego:)

Weronika_34

Posty: 32