picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Projektory LED

Projektory LED

Cześć, działam w branży szkoleniowej. Działalność się rozszerzyła, mam nowe pomysły na kursy stacjonarne. Potrzebuję jednak dobrego projektora do wyświetlania prezentacji multimedialnych. Chciałbym zainwestować w sprzęt nowoczesny i dość trwały, żeby posłużył mi chociaż 5 lat.

warter88

Posty: 4

 
Przy zakupie projektora warto ocenić przede wszystkim poziom hałasu urządzenia, przekątną wyświetlanego obrazu, żywotność, jasność, kontrast, rozdzielczość. Starsze modele projektorów strasznie hałasują i uniemożliwiają wręcz normalne oglądanie filmów, więc uważaj na ten punkt koniecznie.

celos00

Posty: 22

 
Pamiętaj, że w nowoczesnych projektorach masz do czynienia z ciekawymi filtrami. To właśnie poprzez filtry możesz wyeliminować, np. braki w wyświetlaniu czerni podczas użytkowania projektorów LED.

Yuri20

Posty: 5

 
Zobacz, czy do projektora przy zakupie otrzymasz za darmo okulary 3D. Nie we wszystkich ofertach takie połączenie występuje.

egan176

Posty: 15

 
Nie ustawiaj tylko projektorów LED w zbyt dużej odległości, bo po prostu otrzymasz obraz z nieciekawie wyglądającymi pikselami. Trzeba uważać na odległości ustawienia projektora od ekranu, bo to często wartość kluczowa.

przemek55

Posty: 7

 
Niestety każda technologia zastosowania w projektorach ma wady i zalety. Z reguły LED to ekonomiczne rozwiązanie, a DLP to już do bardziej profesjonalnych zastosowań.

Mariusz

Posty: 12

 
Moja firma zlecała zakup kilkunastu projektorów w maxled.tv. Porozmawiaj z nimi. Inwestycja się udała. Wielu pracowników po przetestowaniu firmowych projektorów od nich postanowiła sobie kupić sprzęt do domu, pod konsole i kino domowe głównie. Też mam projektor mobilny. Cichutki, świetnie chłodzony, prosty w obsłudze. Technologia faktycznie poszła do przodu. Często jestem na wyjazdach. Projektor pakuję do torby, zajmuje niewiele miejsca i nadrabiam zaległości filmowe wieczorami. Świetny sposób na relaks, inwestycja długoterminowa. Markę MaxLed znam po prostu z doświadczenia i to chyba optymalne polecenie. Daj znać w razie czego, czy się zdecydowałeś na zakup.

Sarenka

Posty: 20

 
Wybierałbym na twoim miejscu projektory, gdzie występuje format obrazu 16:9 oraz 4:3. Masz wtedy nieco większą elastyczność w dopasowaniu szczegółów wyświetlania.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Z reguły biurowy projektor powinien charakteryzować się większą jasnością. Do kina domowego polecałbym projektor nieco ciemniejszy.

cerbus34

Posty: 5

 
Niestety większość projektorów LED z czasem ulega naturalnemu uszkodzeniu. Wraz z latami użytkowania reprodukcja kolorów jest gorsza. Mówi się, że w projektorach DLP taka wada nie występuje. Musisz się zastanowić nad wyborem.

Totek

Posty: 20