picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

organizacją większych imprez domowych

organizacją większych imprez domowych

O czym powinnam pamiętać aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciakom podczas zabaw na imprezach rodzinnych?

figo

Posty: 1

 
Zabawy z chustami większymi fajnie się sprawdzają, albo z tymi większymi dmuchańcami, zjeżdżalniami. Bez limitu czasu oczywiście :)

E-GOista

Posty: 14

 
Boiska szkolne to niezłe miejsce na organizację ciekawego festynu, czy konkursu. Można zawsze się z placówkami edukacyjnymi dogadać.

kikiriki2k

Posty: 9

 
Koncert w połączeniu z piknikiem uważam za rozwiązanie dość uniwersalne. Przeglądaj koniecznie prognozę pogody, bo zazwyczaj eventu nie przełożysz.

Black_Riot

Posty: 13

 
Moje dzieciaki chodziły na balonową siatkówkę czasami i na wspólne rysowanie po podłodze. Dobre, zdrowe pomysły i przede wszystkim maksymalnie bezpieczne.

roudee

Posty: 17

 
Zawsze robimy z firmowych imprez filmiki i wstawiamy na bloga. Sporo klientów dyskutuje, chwali, więc event biznesowy od czasu do czasu wspiera moim zdaniem promocję działalności gospodarczej.

namok

Posty: 4

 
Niedawno mieliśmy team-building, który polegał na grę w piłkę, ale nietypową. Musieliśmy wejść w takie śmieszne kule. Dużo śmiechu i pierwszy raz z czymś takim się spotkałem. Obsługiwała nas agencja

Shasio

Posty: 20

 
Pamiętaj, żeby sprawdzać, jak dzieci faktycznie bawią się podczas animacji. Lepiej też nie zmuszać do aktywności zbyt ryzykownych. Nie wszyscy mogą uprawiać zabawy ruchowe dla przykładu. ???

johncena67

Posty: 15

 
Dzieciaki mają czasami tyle energii, że planowanie wspólnej zabawy wymaga jednak wynajęcia animatora. Dobry pomysł, jak planujesz trochę odpocząć w gronie dorosłych. Tak to straszna udręka.

amazonn6

Posty: 4