picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

agencja marketingu internetowego, gdzie ?

agencja marketingu internetowego, gdzie ?

Witam. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi agencja marketingu internetowego. Jaką polecacie?

Andziaaan

Posty: 3

 
Przede wszystkim dla firm z branży modowej sens ma prowadzenie profilu instagram. Takie rozwiązanie zarekomenduje Wam praktycznie każda doświadczona agencja social media, jeżeli postanowicie z takową podjąć w ogóle kontakt.

ciumar1

Posty: 2

 
Nie miałem dużego budżetu, gdy znajomy zarekomendował mi marketing społecznościowy. Skontaktowałem się z agencją marketingu internetowego - negocjuję :-)

Jasio234

Posty: 8

 
W social media tkwi gigantyczny potencjał. Przekonałem się o tym dopiero wtedy, gdy podjąłem decyzję o prowadzeniu profilu facebook, który założyłem dla mojej firmy :-)

Lux-Mark

Posty: 35

 
W sumie facebook dla firm to nie nowość, aczkolwiek usługi z tego zakresu są nieustannie rozwijane. Dostrzegają to agencje, które specjalizują się w social media, ponieważ ich oferta jest naprawdę dość szeroka. Przekonałem się o tym sam :)

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Szereg zalet posiada reklama facebook, o czym przekonała mnie agencja marketingowa, z którą chciałem podjąć współpracę. Wszystko ze względu na fakt, iż agencja przedstawiła bardzo wiele zalet takiej kampanii marketingowej.

oligard

Posty: 13

 
Wystarczy, iż zaufacie tej firmie: www.socialframe.pl, albowiem jest ona bezkonkurencyjna, gdy w rachubę wchodzi content marketing.

Tatusiek4

Posty: 22

 
Jestem zadowolony z tego, że kampanie reklamowe facebook mogą mieć ściśle sprecyzowany budżet. Dzięki temu jestem w stanie przewidzieć, które wydatki poniosę, a także uzyskać informacje o potencjalnej skuteczności działań agencji social media :)))

Kitas

Posty: 6

 
Przekonałem się o tym, iż agencja content marketing proponuje wyłącznie tym klientom, dla których to rozwiązanie ma szansę przynieść najlepsze rezultaty.

Grabow12

Posty: 5