picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dekoracje eventowe

Dekoracje eventowe

Szukam kogoś kto będzie mógł wykonać oklejenie witryn moich sklepów. Prowadzę kilka warzywniaków i potrzebuje firmy, która oklei mi tematycznie zarówno drzwi i okna, tak by z daleka było widać co się u mnie mieści.

namok

Posty: 4

 
Dla mnie firma Easy BTL wykonywała sporo form reklamowych między innymi banery czy litery reklamowe i byłem zadowolony. Z tego co wiem różne małe gadżety do rozdawania klientom też robią.

syrena88

Posty: 6

 
W sieci sporo różnych firm, którymi warto się zainteresować. Na pewno zanim wybierzecie wykonawcę zajrzycie do sieci i poszukajcie opinii, wtedy łatwiej będzie wybrać dobrą firmę.

Poznaniaczek2

Posty: 4

 
Najlepiej poszukać sobie lokalnej firmy, która będzie działać blisko, wtedy jednolite gadżety na bieżąco będzie można zamawiać i pewna linia reklamowa zostanie skutecznie zachowana.

Oleczka1

Posty: 2

 
Jak chcecie dobrze wykonane litery nad drzwi czy banery reklamowe to warto wybrać www.easy-btl.pl. Dobra firma, szeroka oferta, naprawdę pomysłowy zespół.

namok

Posty: 3

 
Oklejenie witryn to dobra opcja, zauważalność z daleka, w sieci na pewno znajdziecie wykonawcę.

nero45

Posty: 6

 
Zamawiając reklamę dla siebie szukajcie dobrej i doświadczonej firmy, która od dawna działa na rynku. Wtedy macie pewność, że coś interesującego Wam zaproponują, mają zazwyczaj sporo ciekawych pomysłów i dużą praktykę.

Bialy_Wilkos

Posty: 6

 
Sporo firm na rynku działa, jeśli chodzi o reklamę, banery, litery reklamowe czy małe gadżety. Bez problemu coś da się wybrać.

maniek

Posty: 4

 
Poszukajcie w sieci jakieś firmy na pewno coś interesującego da się znaleźć.

pawel253

Posty: 8

 
Jak szukacie firmy, która wykona gadżety reklamowe to zadbajcie o to, by realizowała wasz pomysł na konkretny ich wygląd. Ważne by takie osoby, które tam pracują były kontaktowe i dało się z nimi rzeczywiście bez problemu dogadać.

johncena67

Posty: 14