picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Standy kartonowe

Standy kartonowe

Witam! Szukam wykonawcy od A do Z stojaków reklamowych. Jesteście w stanie kogoś doradzić? Chodzi mi o projekt, plus samą produkcję. Gdzie takie ekspozytory robią w dobrej jakości materiału z solidnym trwałym nadrukiem?

Black_Riot

Posty: 2

 
Żona u siebie w salonie fryzjerskim chciałaby nawiązać współpracę z jakąś marką kosmetyków i ich próbki kosmetyków na standach właśnie prezentować...zobaczymy co z tego wyjdzie.

namok

Posty: 5

 
Kiedyś szukałam ekspozytora na okulary słoneczne jak handlowałam takimi rzeczami latem nad morzem, ale ostatecznie skończyło się na tym że odkupiłam używany od znajomej i nawet trochę mi posłużył.

MAx_elo

Posty: 3

 
Standy kartonowe kupuję od firmy Oficyna 97, prowadzą swoją stronę z ofertą na http://oficyna97.pl. Dobry kontakt można się dogadać co do projektu, wiedzą jak taki stand powinien wyglądać technicznie i wizualnie żeby zdawał egzamin. TE co my kupujemy są głównie pod słodycze, cukierki, lizaki tego typu asortyment. Można u nich dostać prototyp, robią wizualizację także nie kupuje się kota w worku

druhnnna

Posty: 13

 
Dzisiaj to można podziałać z takimi standami, dużo branz korzysta z tego typu ekspozycji. Często w kinach widzę standy, w sklepach, w salonach kosmetycznych, generalnie – są wszędzie.

enriquess

Posty: 5

 
Ja to się przyznam ze często biorę sobie na odchodne jakiś towar z ekspozytorów przy kasach w marketach. Działa ta metoda, oj działa :)

Appell

Posty: 26

 
Rozglądam się też za takimi standami kartonowymi i generalnie niby wybór firm jest spory ale teraz zostaje pytanie – komu zaufać? Zwłaszcza że jak już kupować to raczej chcą żeby zamawiać większe ilości.

miasto13

Posty: 6