picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strategie marketingowe, kogo polecicie?

strategie marketingowe, kogo polecicie?

Witam. Jesteście w stanie zarekomendować mi firmę, która opracowuje strategie marketingowe?

zimek123456

Posty: 1

 
Dopiero niedawno przekonałem się o tym, jak dochodowe potrafi być pisanie strategii marketingowych. Moja znajoma specjalizuje się w tym temacie i naprawdę takie usługi stanowią główne źródło jej przychodu. Solidna strategia to koszt nawet kilku tysięcy złotych.

Kitas

Posty: 9

 
Do niedawna przygotowywałem strategie marketingowe przedsiębiorstw. Uważam, że powinniście zwrócić szczególną uwagę na to, z kim podejmujecie współpracę. To kluczowe.

Pamooko

Posty: 10

 
Zamówiłem niedawno plan marketingowy firmy poprzez Internet. Mam bardzo duże obawy, jeżeli chodzi o ostateczne efekty współpracy. Wasze doświadczenia dodają mi jednakże sporo otuchy.

jajosz12

Posty: 26

 
Musicie wiedzieć, że strategie marketingowe nie charakteryzują się ponadprzeciętnie wysokimi kosztami, jeśli chodzi o ich przygotowanie. W celu opracowania strategii warto skontaktować się z doświadczoną firmą, która świadczy usługi w tym zakresie. Miłego dnia.

Wygodniś22

Posty: 5

 
Wyłącznie duże doświadczenie pozwoli przygotować wyspecjalizowanej w tym zakresie firmie fachowe strategie marketingowe. Brak doświadczenia to poważny kłopot :-)

syrena88

Posty: 5

 
Przygotowana przez nich: https://www.strategiemarketingowe.com.pl strategia marketingowa sprostała moim oczekiwaniom, choć pragnę zaznaczyć, iż jako przedsiębiorca jestem bardzo wymagający. Polecam serdecznie!

Fowl1990

Posty: 18

 
Mam faworyzowaną firmę, jeśli chodzi o strategie marketingowe. Pomagała mi w przypadku dwóch biznesów i w obu wypadkach wywiązała się ze swoich zobowiązań w perfekcyjny sposób. W razie czego - odezwijcie się w prywatnej wiadomości.

Iwona3

Posty: 8

 
Dzięki Wam zyskałem świadomość, że plan marketingowy powinien zostać napisany przez kogoś, kto posiada odpowiednie doświadczenie w tym zakresie.

Saradoonin

Posty: 4

 
Dość wymagającym zadaniem jest wyznaczanie celi marketingowych. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, ponieważ wydawało mi się, że absolutnie każdą sferę prowadzonej działalności gospodarczej będę w stanie “ogarnąć” samodzielnie. Myliłem się.

KOSHiii

Posty: 28