picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

organizacja eventów

organizacja eventów

Chcemy zrobić akcje promocyjną dla firmy i się tak zastanawiamy nad jakąś imprezą dla pracowników i kontrahentów najważniejszych. Tylko nie wiem za bardzo w jaki ton takiej imprezy ewentualnie uderzyć, może ktoś z Was ma jakąś sprawdzoną agencję eventową, która się takimi działaniami zajmuje i będzie w stanie coś sensownego w tym zakresie zaproponować.

Eksperttt45

Posty: 1

 
Zwróć może uwagę na ofertę Agencji Power (https://www.agencjapower.pl/pl/) Na stronie masz ogólnie mnogość tych opcji, które są w stanie zorganizować. Jeśli jednak o mnie chodzi to polecam ze względu na profesjonalizm jaki prezentują. Poza tym jak chce się zorganizować jakąś imprezę to zawsze są w stanie jakiś ciekawy nowy pomysł znaleźć.

olgierd33

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o Agencje Power z Warszawy to na pewno zasługują na uwagę. Świetnie zorganizowani, dodatkowo z całą masą ciekawych pomysłów jeśli chodzi o organizacje imprez firmowych więc faktycznie można na nich liczyć. Takie mam wrażenie, że pracownicy też cały czas po jakiś szkoleniach, zawsze coś nowego na tapecie jak organizują kolejną imprezę.

Lupusx

Posty: 11

 
Powiem szczerze, że jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to jednak imprezy, które robią profesjonalne agencje od strony promocyjnej jednak wypadają lepiej niż jak ktoś tam coś sam stara się zaplanować czy zorganizować.

Klarcia34

Posty: 30

 
Jeśli będziesz chciał promować swoją firmą to musisz się skupić na tym, co będzie bezpośrednio z Twoją działalnością powiązane. Wtedy będzie można faktycznie dotrzeć do klienta i taka impreza będzie tematycznie z firmą przez kontrahentów wiązana.

Radziu

Posty: 4

 
Moim zdaniem raczej jeśli chodzi o imprezę promocyjną to warto skorzystać z czyjegoś doświadczenia nie robić tego na własną rękę, bo raczej będzie to trudne.

olbrzym88

Posty: 10