picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

  Pubienia na instagram

  Pubienia na instagram

Siema, mam pytanie odnośnie lajków na facebooka...jak coś takiego załatwić? Można gdzieś kupić tego typu promocję, żeby to faktycznie miało sens i realnie zwiększyło zasięgi?

edziu

Posty: 2

 
To jest dla mnie ciekawe skąd się bierze ta cała sprzedaż polubień, ktoś wie coś o tym? W sensie, że to są prawdziwe konta, które obserwują konkretną markę, tak? Dobrze to rozumiem? Czy tworzy się specjalnie konta użytkowników na potrzeby konkretnej kampanii?

sawas

Posty: 5

 
Swego czasu trochę tych lajków i innych tego typu rzeczy kupowałem i zdało to egzamin w moim wypadku. Udało się fajnie wypromować profil, zyskałem dużo lepszą pozycję w wyszukiwarkach, mogę taką strategię polecić.

dominikaa

Posty: 15

 
Ciekawe ile kosztują takie dobrej jakości polubienia...bo to że można kupić jakieś lipne od fałszywych kont, które z daleka widać że są kupione to wiadomo i one dużo nie kosztują, ale ciekawe jak to jest z tymi realnymi, wartościowymi. Ktoś coś?

Klara323

Posty: 12

 
Firmę zaczęliśmy promować w social mediach ostatnio i na pewno dużo nam pomogło w tym żeby oferta się przebiła to że zamawialiśmy polubienia i obserwujących. Bezpieczne i legalne lajki udało się dostać na stronie socialmediabost.pl. Bardzo dobry szybki i wygodny system kupowania tutaj mają, wystarczy założyć konto, wybrać konkretną usługę, opłacić i potem jeszcze odczekać na realiację i gotowe.

znamsienatym

Posty: 3

 
Moim zdaniem takie kupienie jakiejś rozsądnej ilości followersów to dobry pomysł na początek, na start, żeby stworzyć jakiś napęd dla przyszłego ruchu na stronie. Wiadomo....żeby nie kupować od razu miliona polubień bo to będzie wiadomo że to fake.

zimek123456

Posty: 10