picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Standy kartonowe

Standy kartonowe

Dzień dobry. Szukamy dobrego wykonawcy standów kartonowych. Jesteście w stanie polecić firmę, która projektuje i produkuje jednocześnie? Zależałoby mi najpierw na małym nakładzie, tak na próbę, żebyśmy od razu nie musieli w setkach czy tysiącach zamawiać.

gzdyl

Posty: 1

 
Nie wiem kto fajnie coś takiego wyprodukuje, żeby to było ustawne i jednocześnie estetyczne i praktyczne. Sami szukamy od niedawna producenta takich stojaków to powiem, że jest trochę problem.

gabryś99

Posty: 3

 
Nie za bardzo jestem zorientowany co do producentów tego typu akcesoriów. Raczej w naszych kampaniach z takich materiałów promocyjnych nie korzystamy, chociaż kto wie może i też takie zlecenia się zaczną kiedyś. ;)

D.N.O.

Posty: 12

 
Na pewno przy takich akcesoriach reklamowych to ważny jest sam projekt, design, od tego wszystko się zaczyna. Oczywiście jakość materiału i sposób złożenia też są istotne, ale jednak pierwsze co zwraca uwagę klienta to kolorystyka, grafika itd.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Jak na razie mam bardzo dobre doświadczenia z ludźmi z Oficyny – oficyna97.pl . Szybki kontakt, szybki projekt i szybka produkcja. Standy zawsze docierają na czas, porządnie opakowane, nie zdarzyło mi się żebym musiał jakikolwiek stojak odsyłać. Mają różne formaty, można u nich zamówić standy dla artykułów typowo przemysłowych, ale mają też na słodycze, czy szerzej – spożywcze rzeczy.

AloBalo

Posty: 5

 
Ostatnie standy jakie zamawialiśmy dla kampania dla firmy oferującej suplementy diety nie wyszły za dobrze...Ogólnie nie trafiliśmy co do wykonawcy, zrobił nam projekt który może by się sprawdził za komuny ale nie w XXI wieku...także szukamy kogoś innego aktualnie.

Kitas

Posty: 5