picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

klepu online z ramami aluminiowymi do plakatów

klepu online z ramami aluminiowymi do plakatów

Dobrej klasy systemy do efektownej prezentacji plakatów i szeroko pojętej reklamy – gdzie kupić? U kogo zamawiacie tego typu rzeczy jak ramy, zwłaszcza ramy z podświetleniem?

GGregbard

Posty: 1

 
Bardzo dobrej jakości artykuły reklamowe sprzedają na https://spectrum-displays.pl. Można u nich kupić praktycznie wszystko od ram, na potykaczach kończąc. Wysoka jakość aliminium, nie są to chińskie produkty z plastiku ale rzeczywiście odporne na uszkodzenia i warunki pogodowe systemy które jak najbardziej nadają się do reklamy zewnętrznej

wieszdo87

Posty: 3

 
Najważniejsze dla mnie jest żeby taki system do prezentacji plakatu był intuicyjny w obsłudze. Chodzi mi otwieranie, montaż plakatu, powieszenie i tak dalej/

kdeel32

Posty: 22

 
Na pewno problem zaczyna się pojawiać gdy ktoś potrzebuje ramy o trochę mniej standardowym wymiarze, czy w ogóle kształcie. Tych kwadratowych to jest sporo, ale spróbuj znaleźć ramkę w formie elipsy. TO już nie takie łatwe.

mew soncz7777

Posty: 4

 
Ładne teraz produkują ramy aluminiowe do plakatów nie to co kiedyś. Stylowe designerskie lekkie poręczne, z prosty system montażu.

Lupusx

Posty: 2

 
Ostatnio kupiliśmy kilka większych i mniejszych ramek aluminiowych przez stronę https://spectrum-displays.pl. Szybka dostawa, produkty fachowo zapakowane, nic po drodze nie ucierpiało. Wysoka jakość aluminium, nic się nie wygina i nie wypacza, oby tak dalej. Fajnie że ramy można sobie u nich dopasować w zasadzie w każdym kolorze z palety RAL.

fertuś45

Posty: 6