picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zlecę prowadzenie kampanii Google Ads, jaka firma ?

zlecę prowadzenie kampanii Google Ads, jaka firma ?

Witam. Zastanawiam się nad tym, komu zlecić prowadzenie kampanii Google Ads? Macie jakiekolwiek doświadczenie w tym zakresie?

borek149

Posty: 1

 
Widzę, iż w wielu przypadkach pojawiającym się na tym forum pytaniem jest to, jakie traktuje na temat tego, komu zlecić prowadzenie kampanii Google Ads. To trudna decyzja, ponieważ nierzadko przedsiębiorcy dysponują wielotysięczny budżet reklamowy. Szkoda go zmarnować.

Intro_69

Posty: 5

 
Kampanię Google AdSense powierzyłem profesjonalistom, którzy dysponują niezbędne doświadczenie w tym zakresie. W związku z tym nie muszę się niczym martwić :-)

Marioleczka

Posty: 6

 
Kilka dni zastanawiałem się nad tym, komu zlecić prowadzenie kampanii Google AdSense. Zasugerowałem się opiniami, jakie opublikowaliście w obrębie tego forum dyskusyjnego. W związku z tym podjąłem współpracę z tą firmą: https://www.adform.pl.
Nie łudźcie się, iż prowadzeniem kampanii Google AdSense będziecie mogli zająć się samodzielnie. Do tego potrzeba kogoś z doświadczeniem w tym zakresie. Wiem, co mówię.

reserveme

Posty: 15

 
Za prowadzenie kampanii Google Ads płacę kilkaset pln, niemniej jednak widzę efekty pracy specjalistów, którzy “trzymają rękę na pulsie”. To bardzo pozytywne.

Rysiek_99

Posty: 4

 
Wbrew powszechnej opinii prowadzenie kampanii Google Ads wcale nie musi być ponadprzeciętnie drogie, o czym przekonałem się na własnym przykładzie. Kluczowe znaczenie ma to, aby podjąć współpracę z zaufaną firmą z tej branży. Osobiście jestem bardzo zadowolony.

czdeRRR

Posty: 5

 
Widzę, że nie tylko ja miałem kłopot, jeżeli chodzi o oto, komu zlecić prowadzenie kampanii Google AdSense. Najpierw chciałem zająć się tym sam, lecz przemyślałem sprawę i powierzyłem kwestię profesjonalistom.

Jamruzek3

Posty: 23