picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Porównywarka chwilówek

Porównywarka chwilówek

Hej! Gdzie internetowo najlepiej załatwiać chwilówkę? Macie jakieś sprawdzone strony, firmy i tak dalej? Jeszcze nigdy takiej pożyczki online nie kombinowałem ale po świętach i sylwestrze to po prostu nie mam innego wyjścia :P

pawel253

Posty: 1

 
Jest kilka takich momentów w ciągu roku, że dodatkowe pieniądze są potrzebne bardziej niż zwykle. Na pewno wakacje,, ale też na pewno okres świąteczny...gdzie samo zrobienie świąt kosztuje a jeszcze jak się doliczy prezenty, dojazdy do rodziny to koszty rosną.

Czarek

Posty: 25

 
Rok temu brałam pożyczkę na święta i pamiętam że szybko udało się pieniądze załatwić, przelew przyszedł w ciągu godziny albo nawet szybciej.

bydlus

Posty: 2

 
Dobrą opcją są te darmowe pożyczki za 0 zł, tylko też dość ciężko jest na taką ofertę trafić, bo zazwyczaj jest obwarowana dodatkowymi wymaganiami. Jeśli dobrze kojarzę to najczęściej darmowe oferty są przewidziane tylko dla nowych klientów.

Bhapo

Posty: 3

 
Różne firmy parabankowe mają podejście do klientów. Jedne bardziej weryfikują i mają też dość srogie bariery wiekowe (czyli zbyt młodym i zbyt starym nie daję pieniędzy), ale są też marki które mają bardziej liberalne podejście do tematu .

GGregbard

Posty: 11

 
Jak się ma problem z kasą to ogólnie opcji jest kilka. Albo rodzina, albo znajomi, albo pożyczka...ewentualnie napad na bank, ale tego ostatniego to bym jednak nie polecał...:P

andrew66

Posty: 5

 
Bardzo dużo parabanków się teraz ogłasza w mediach różnego typu, czy to w necie, czy w telewizji , mam wrażenie trwa jakaś prawdziwa ofensywa marketingowa od pewnego czasu, ciekawe skąd i dlaczego...

fustrant00

Posty: 6

 
Jest trochę tych porównywarek chwilówek, mi osobiście najbardziej pasuje strona sowafinansowa.pl. Wszystko mają ładnie opisane, wiadomo jakie pieniądze można wziąć na jaki procent i jak wygląda okres spłaty, wszystko jest od razu opisane dla kilkudziesięciu różnych firm na głownej stronie, nie trzeba się nigdzie – przeklikiwać.

TomekK

Posty: 3

 
Bardzo wygodne są te pożyczki online. Kiedyś to trzeba było iść gdzieś do banku z dowodem, przedstawiać jakieś stosy zaświadczeń o zarobkach, a teraz kilka kliknięć i pieniądze są na koncie.

klapsik88

Posty: 9

 
Nie mam jakiejś konkretnej ulubionej firmy pozabankowej powiem szczerze. Po prostu patrzę kto ma aktualnie lepsze warunki i tam składam wniosek. Nie ma co się przywiązywać do marek bo oferta jest bardzo dynamiczna i szybko się zmienia.

filmierz22

Posty: 9