picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kredyt hipoteczny lublin, polecicie ?

kredyt hipoteczny lublin, polecicie ?

Szukam doradcy kredytowego w Lublinie, macie kogoś zaufanego? Potrzebuje niezależnego profesjonalisty.

Joe

Posty: 2

 
Nie znam się na kredytach, jeśli jakiś gotówkowy wybieram to albo szukam w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

Gucio

Posty: 18

 
Formalności związane z kredytem hipotecznym w Lublinie załatwiłem dzięki tej osobie http://kredytuoli.pl. Wam również ją polecam. Jest to rzetelne i profesjonalne podejście do tematu kredytów. Sami to możecie sprawdzić.

namok

Posty: 6

 
Chętnie wziąłbym kredyt, albowiem ma zdolność kredytową, ale gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są niezmiernie drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, albowiem w przeciwnym razie nie kupię sobie mieszkania.

Klarcia34

Posty: 30

 
Nie znam się na kredytach, jeżeli jakiś gotówkowy wybieram to albo poszukuję w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

Krzyhmoin

Posty: 6

 
Mnie zaskoczyło to, iż doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, iż jeżeli my weźmiemy kredyt to wówczas bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, zatem należałoby pójść i sprawdzić jak taka pomoc wygląda i jak dużo na niej można zyskać.

audi80

Posty: 10

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem nie ulega wątpliwości z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, bo jest o sporo bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

Dzidzia

Posty: 5