picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Oddłużanie klientów

Oddłużanie klientów

Cześć, czy przy problemach ze spłatą zadłużenia krótkoterminowego (chwilówek) warto się zgłosić od razu do rzecznika praw konsumentów, czy znacie może inne, skuteczne rozwiązanie?

Yuri20

Posty: 1

 
U mnie walka z windykacją trwała około 2 lat, ale udało się spłacić tylko część rat, reszta do umorzenia. Można to załatwić, trochę nerwów jest, ale warto.

@marcelko

Posty: 14

 
Tylko nie zaczynaj rolować kredytów krótkoterminowych, bo to już krótka droga do bankructwa.

SABUR

Posty: 6

 
Ja bym na twoim miejscu poszukał kancelarii wyspecjalizowanej w oddłużaniu. Teraz to dość prosty proces, a ochrona interesów klientów parabanków to wręcz priorytet w sądach.

Złoty

Posty: 9

 
Nieuzasadnione koszty pozaodsetkowe, czy windykacyjne bardzo łatwo podważyć po zmianach ustawy o kredycie konsumenckim.

nesh009

Posty: 13

 
Windykator chce odzyskać pieniądze, więc można negocjować i coś wymyślić wspólnie. Grunt to mieć przy sobie specjalistę, który rozumie aktualne normy prawne, nawet związane z kształtowaniem kosztów pozaodsetkowych.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Dwa lata temu byłem w złej sytuacji życiowej, chwilówek nabrałem w nieuczciwych instytucjach, ale umowę nieuczciwą udało się podważyć za pośrednictwem Pogromców Chwilówek, http://pogromcychwilowek.pl. Miałem w umowie klauzule niedozwolone, więc nie musiałem spłacać dziwnych opłat administracyjnych. U mnie to były naprawdę wtedy kosmiczne pieniądze. Jestem bardzo wdzięczny, bo porządnie mnie potraktowali, z empatią można powiedzieć.

TomekK

Posty: 5

 
Jak masz dużo chwilówek spłacanych jednocześnie to warto rozpatrzyć konsolidację. Zawsze to znacznie mniejsza rata miesięczna, a i szansa wyrwania jakiejś dodatkowej gotówki na dowolne potrzeby.

barca77

Posty: 7

 
Pełna ochrona przed windykacją istnieje, ale kosztuje oczywiście, bo tutaj już wchodzą elementy prawne. Warto wydać te pieniądze, bo już takiego pożyczkobiorcę wierzyciele traktują inaczej.

Cycus45

Posty: 26

 
Jak wyjdziesz z pomysłem dobrowolnej spłaty zadłużenia, nawet przy egzekucji komorniczej to jest szansa na wyjście z kłopotów, oczywiście po nieco dłuższym czasie.

mariuszek

Posty: 6