picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

artykuły o modzie, polecicie portal?

artykuły o modzie, polecicie portal?

Interesuje mnie dobry portal lifestylowy. Korzystacie może z jakiegoś na co dzień i jesteście zadowoleni?

Miki

Posty: 3

 
Szukam moto info. Fajnie byłoby, gdyby na stronie można było znaleźć naprawdę ciekawe poradniki motoryzacyjne dotyczące drobnych usterek i naprawa. Polecacie jakąś stronkę?

Acclaim

Posty: 12

 
Podobnie to widzę. Artykuły o modzie są powielane i dlatego trudno znaleźć coś naprawdę przydatnego. Może ktoś znalazł dobry serwis i chciałby podzielić się z nami informacją :D Czekamy i prosimy ;)

andrew66

Posty: 4

 
Korzystam z tego portalu lifestylowego http://citymag.pl/sylwester-w-trojmiescie/. Szczerze mogę powiedzieć, że wyróżnia się wartościowymi poradami w wielu kategoriach również moto. Może znajdziesz tam pomoc ;)

miclon

Posty: 13

 
Widzę, że wszyscy szukają porad w Internecie :) Nie jestem jedyna ;) Zapoznam się z artykułami na portalu lifestylowym i dam znać, czy pomogły mi w ramach moich dużych dylematów ;)

mnichh-1

Posty: 4

 
No co ty. W Internecie masz niezmiernie sporo interesujących artykułów o zdrowiu itd. Nawet na jednym z serwisów, jakie systematycznie czytam, bowiem interesują mnie poradniki o kawie, jest sporo interesujących porad o zdrowiu. Właśnie tam odszukałam też propozycję codziennych ćwiczeń na prosty kręgosłup i bóle pleców spowodowane siedzącą pracą.

david011

Posty: 9

 
Dzięki. Na pewno sprawdzę. Swoją drogą kiedyś korzystałem z takiego portalu lifestylowego, tyle że to było dawno i już nie pamiętam jaki. Nie mogę znaleźć. A tam właśnie pisali z sensem i to na różne tematy nie tylko motoryzacyjne. To był taki fajny serwis dla kobiet i mężczyzn :D

Acclaim

Posty: 9