picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

artykuły dom, jaki portal ?

artykuły dom, jaki portal ?

Jaki portal lifestylowy proponujecie? Szukam fajnej stronki, gdzie będę mogła poczytać coś interesującego oraz porady.

seniorit5

Posty: 1

 
Mnie interesują poradniki o marketingu. Też chętnie sprawdziłbym jakieś, które polecacie, bo wam pomogły. Branża jak wiadomo, jest dość szeroka i właściwie każdy dobry artykuł pomaga odnaleźć się w tej dziedzinie.

Posty: 11

 
Widzę, że mało kto poleca tu jakieś fajne poradniki o finansach. Nie znacie niczego darmowego i rzetelnego do poczytania? Jak ktoś coś, to oczywiście czekam z niecierpliwością.

alibaba

Posty: 7

 
Artykuły dla domu są według mnie najbardziej przydatne. Czytam zwykle o urządzaniu mieszkania i zdrowym gotowaniu. To duża porcja rzetelnej wiedzy, która przydaje się każdej młodej pani domu ;)

Qwumer56

Posty: 2

 
Portal lifestylowy to świetne miejsce, gdzie można znaleźć wiele konkretnych porad. Mnie najbardziej ciekawią wskazówki dla domu, jak urządzić, jak wyposażyć. Już niedługo będziemy mieli swoje pierwsze własne gniazdko, więc tym bardziej chłonę potrzebną wiedzę. Doświadczenie z pewnością przyjdzie z czasem :)

serwus45

Posty: 4

 
To jest mój ulubiony portal lifesytowy http://citymag.pl/opaska-fitness-czym-kupic/. Masz tam nie tylko porady dla domu, lecz też wiele innych interesujących kategorii. Piszą rzetelnie. To serwis ceniony przez czytelników.

beata55

Posty: 6

 
Lubię czytać poradniki o technologii. Ciekawi mnie wszystko, co teraz wymyślają :) Niekiedy aż trudno uwierzyć, że można mieć co czynienia z takimi rzeczami. Jak macie jakieś własne propozycje blogów czy serwisów, to chętnie poczytam. Polecajcie, dawajcie :D Z góry dzięki.

USAtop

Posty: 24

 
Sprawdzę na pewno i oczywiście bardzo dziękuję za propozycję. Też szukam ciekawostek i właściwie najbardziej obecnie interesują mnie poradniki o marketingu. Zaczynam działać na własny rachunek :) Każda porada jest w takim momencie na wagę złota. Zwłaszcza jeśli chodzi o promocję firmy w Internecie. Bez tych rzeczy nie ma dziś sukcesu.

klapsik88

Posty: 7

 
Każdy dobry artykuł czy poradnik przybliża wiedzę. Książki, a nawet porady na portalach są bardzo okej. Kurs jak najniezwyklej. Zanim zacząłem własny biznes, czytałem wiele artykułów o finansach stosownie na każdej stronie. Poniektóre powielały się, natomiast to nic straconego. Potem pozyskałem się na kurs. Polecam i pozdrawiam.

humer56

Posty: 3

 
Każdy dobry artykuł czy poradnik przybliża wiedzę. Książki, a nawet porady na portalach są bardzo okej. Kurs jak najbardziej. Zanim zacząłem własny biznes, czytałem dużo artykułów o finansach właściwie na każdej stronie. Niektóre powielały się, ale to nic straconego. Później zdobyłem się na kurs. Polecam i pozdrawiam.

Hihi_WWW

Posty: 7