picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

artykuły dom, gdzie ?

artykuły dom, gdzie ?

Mam pytanie do ludzi, którzy korzystają z serwisów poradnikowych. Jaki portal lifestylowy by polecili? Czekam i liczę na odzew.

Aklimer56

Posty: 1

 
A ja wreszcie zabieram się porządnie za siebie, zatem poszukuję poradników o zdrowiu. Też muszę przejrzeć wasze polecenia. Na pewno znajdę wśród nich coś ciekawego. Widzę, iż nie jestem jedyną osobą, jaka zaczyna poważnie myśleć o zdrowiu. Gdy człowiek przekroczy pewien wiek, jego myślenie jest już zupełnie inne ;)

Marioleczka

Posty: 4

 
Wiek nie jest jedyną motywacją do tego, aby dbać o zdrowie. Jak zrobisz to zbyt późno, może być kiepsko :) A poważnie, lubię motywować się do starania dobrymi artykułami na portalu lifestylowym.

alklu7

Posty: 3

 
To poczytaj sobie też tutaj http://citymag.pl/schody-do-domu/. Według mnie to naprawdę bardzo rzetelny serwis lifestyle. Osobiście nie czytałem tam o zdrowiu, a bardziej artykuły o finansach i marketingu oraz moto. Widzę, że stronka mega rzetelna, więc może w twojej kategorii piszą profesjonalnie. Pozdrawiam.

czeski

Posty: 12

 
Według mnie trzeba poznać od podszewki taki serwis, żeby mu zaufać. Zwykle, gdy trafiam na nowy portal lifestylowy, czytam to, co interesuje mnie najbardziej. Potem przechodzę do innych kategorii i już wiem, czy się nadaje na dłuższe posiedzenia :D Na wielu z takich piszą eksperci w danych dziedzinach i tylko z takich korzystam na stałe.

Krzyś3232

Posty: 39

 
A ja poszukuję czegoś ciekawego z poradników o finansach. Myślę nad własną działalnością, niemniej jednak wciąż się waham. Budżet nie pozwala mi na tak dużą inwestycję. Na nieszczęście to branża, która żąda dość dużego wkładu, co naturalnie od dłuższego czasu nie pozwala mi ruszyć z kopyta. Jak coś konkretnego polecacie, czekam :)

Marioleczka

Posty: 2

 
Niektóre artykuły o marketingu są trafione w moje potrzeby, ale te rzeczywiście muszą być pisane przez ekspertów. Myślę, że Internet jest całkiem sporym obszarem i raczej nie będziesz mieć żadnych problemów ze znalezieniem porad, których szukasz. Trzeba jednak trafić na dobrą stronkę. Czytaj tylko rzetelne porady :)

pawel253

Posty: 3