picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wycena firmy, proszę o pomoc

wycena firmy, proszę o pomoc

Jak wygląda wycenianie firmy i kto to robi? Prowadzę własne przedsiębiorstwo i mam ofertę jego kupna. Nie wiem jak określić wartość.

suderuss3

Posty: 1

 
Niestety nie pomogę, bo akurat w swojej firmie nie zajmują się takimi sprawami. Trzeba zapytać tych, którzy są blisko księgowości. Może to księgowa może robić sama? Nie wiem, ale raczej takie wyceny to temat dość trudny.

Kitas

Posty: 2

 
Nigdy nie zlecałem wyceny znaku towarowego, lecz znajomy miał z tym jakiś kłopot. Musiała do pomocy wzywać jakiś specjalistów, którzy wszystko obliczali.

Black_Riot

Posty: 12

 
Z tego, co wiem to wycena firmy jest procesem dość złożonym. Nie każdy może to robić. Do tego konieczne są specjalistyczne uprawnienia i referencje.

wigry00

Posty: 13

 
U mnie było potrzebne wycenienie marki i zajęli się tym fachowcy. Proces dość złożony, dlatego zanim do tego doszło zadawali mnóstwo pytań. Najlepiej jest się z taką firmą skontaktować, a wówczas każdy dowie się jak to wszystko ma wyglądać w jego przypadku.

Polaczek90

Posty: 2

 
W naszej firmie wyceną rezerw dla odchodzących na emeryturę pracowników zajęło się biuro https://attuario.pl i wszystko przeprowadzili w niezmiernie fachowy sposób.

namedal6

Posty: 3

 
Jeśli kogoś interesują wyceny firmy to najlepiej jest szukać odpowiedzi u źródła. Kontaktujemy się z firmą, jaka zatrudnia fachowców. Jeden z nich wszystko nam wytłumaczy. Każda firma jest inna, wobec tego oni muszą być niesłychanie dobrze obyci w tym temacie. To im pozwala na wykonywanie tego zadania rzetelnie i fachowo.

e_petelka

Posty: 4

 
W Internecie można wszystko znaleźć. Nie tylko dotrzemy do firmy, jaka zajmuje się wycenami marki, ale również możemy bardzo szybko znaleźć opinie na ich temat.

Jacuś

Posty: 5

 
Niestety nie pomogę, bowiem akurat w swojej firmie nie zajmują się takimi sprawami. Trzeba zapytać tych, którzy są blisko księgowości. Może to księgowa może robić sama? Nie wiem, lecz raczej takie wyceny to temat dość ciężki.

liomrtyu

Posty: 10

 
Według mnie, jeżeli potrzebna jest doświadczona wycena firmy to trzeba od razu jechać z tym do ekspertów. Samodzielnie zawsze zauważymy wartość, a częstokroć nawet nie wiemy, w jaki sposób się za to zabrać. Oni są w tym niezmiernie dobrze obeznani, dlatego chętnie będą nam pomagać. Wystarczy się z nimi skontaktować i uzgodnić warunki.

Gubomilaa

Posty: 5