picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

artykuły dom, szukam

artykuły dom, szukam

Sprawdzony ciekawy portal lifestylowy. Znacie? Jaki polecacie? Najlepiej, żeby było dużo inspirujących artykułów ze świata nowoczesnych technologii :)

Zlomex

Posty: 1

 
Ktoś tu pisał, iż my faceci nie znajdziemy niczego przydatnego dla siebie na portalach lifestylowych. Bzdury. Nie tak dawno czytałem bardzo sporo ciekawych poradników o technologii właśnie w serwisie lifestyle. Jestem o dużo bogatszy w wiedzę, więc się nie zgadzam z opinią :D Pozdrawiam i nalegam nie piszcie głupot.

derums3

Posty: 2

 
Polecam ten portal lifestylowy http://citymag.pl/tworzymy-wlasny-sklep-internetowy/. Jeszcze nie natknęłam się na tak rzetelną stronkę w sieci, która mieściłaby tak dużą ilość potrzebnych porad. Chętnie czytam tu artykuły dla domu, o zdrowiu i modzie.

saradonin

Posty: 17

 
A ja planuję kominek, więc z całą pewnością takie porady przydałyby się również i mnie. Może znacie coś ciekawego, jakieś artykuły dla domu? Chętnie poczytam. Remont na wiosnę, więc jeszcze trochę czasu zostało.

anteon43

Posty: 6

 
To wspaniale. Podeślijcie więcej takich linków. Chętnie zapoznam się z interesującymi artykułami o zdrowiu, byleby nie były o chorobach, a niezwyklej o profilaktyce. Nie mam swojego ulubionego serwisu, niemniej jednak owszem często zaglądam do Internetu w poszukiwaniu porad.

TomekK

Posty: 8

 
Lubicie narzekać ;) Ja tam zawsze znajduję odpowiedź na pytanie w google :D Naprawdę raduję się, że nie muszę kupować już gazet, bowiem na wyciągnięcie ręki mam dostęp do znakomitych artykułów o zdrowiu.

repta32

Posty: 20

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem nabyć książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, niemniej jednak żona pokazała mi mnóstwo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są faktycznie wiarygodne.

Biedronka_4

Posty: 4

 
Zależy kto, co lubi. Ja chętnie czytam o modzie, ale na portalach lifestyle dość częstokroć wynajduję też bardzo ciekawe poradniki o marketingu, a to moja branża, więc wiem, co piszę :)

Lopez58

Posty: 6

 
To wspaniale. Podeślijcie więcej takich linków. Chętnie zapoznam się z interesującymi artykułami o zdrowiu, byleby nie były o chorobach, a bardziej o profilaktyce. Nie mam swojego ulubionego serwisu, ale owszem często zaglądam do Internetu w poszukiwaniu porad.

Lupusx

Posty: 5

 
Portal lifestylowy uważam za sprawdzoną skarbnicę wiedzy, ale dla kobiet. Dla nas facetów raczej niewiele tam jest czegoś do poczytania. Tak uważam. Chyba, iż macie inne zdanie na ten temat.

Wojciech24

Posty: 7