picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupić kolczyki?

Gdzie kupić kolczyki?

Cześć kochane:) Zwracam się do was w następującej sprawie – biżuteria, gdzie, za ile, jaka? Jeśli macie jakieś sprawdzone sklepy, w jakich kupujecie kolczyki z kamieniami szlachetnymi oraz różne wyroby to podawajcie namiary!

Klarawaw3

Posty: 36

 
Naprawdę nieźle prezentuje się propozycja tej firmy. Póki co przejrzałem pobieżnie i jestem mile zaskoczony. Tak niskie ceny za usługi wysokiej klasy? Jeszcze teraz tutaj wrócę i złożę zamówienie. Jeszcze takiej oferty w internecie nie widziałem, jak żyję, natomiast młody już nie jestem.

ghjss

Posty: 37

 
Jeśli to ma być szczególny prezent dla ukochanej to moim zdaniem nie ma lepszej opcji niż bransoletka z jakimś szlachetnym kamieniem. W sumie dość rzadko faceci to kupują, raczej wybierają kolczyki, albo wisior. Ja nawet już sobie upatrzyłam niezmiernie fajny model na stronie. Ręczna praca, z agatem, rzeczywiście ładnie to wygląda. Dobrą rzeczą na tym portalu jest to, iż biżuterię prezentują na ciele modelki. Można sobie lepiej wizualizować jak to będzie wyglądało u nas :)

usek

Posty: 42

 
Generalnie nie korzystam z takich usług, ale tym razem musiałem. Wrażenia są niesłychanie pozytywne. Firma zachowała się szalenie fachowo, dokładając największych starań w szybką oraz solidną realizację zlecenia. Tutaj konsument jest traktowany wyjątkowo!

Krzyś3232

Posty: 39

 
Hmm...Jeżeli miałabym polecić jakiś sklep z tanią, natomiast niezwykle ładną, niebanalną biżuterią, to chyba gabrielhaas.pl będzie najbliższy ideału :) Szczególnie pożądane byłoby zbadać wzory kolczyków na ich stronie. Trochę stonowanych kolorów, natomiast też dużo intensywnych barw. Szeroka paleta kamieni szlachetnych, zarówno myślę, że każda pani znajdzie swój ulubiony. Ja akurat niezwykle lubię jak na biżuterii jest swarovski. Bez wątpienia wolałabym diament, natomiast jak się ma ograniczone środki to jednak diament odpada:(

Rysiek_99

Posty: 34

 
Hmm...Jeżeli miałabym polecić jakiś sklep z tanią, ale niezmiernie ładną, niebanalną biżuterią, to chyba gabrielhaas.pl będzie najbliższy ideału :) Zwłaszcza pożądane byłoby sprawdzić wzory kolczyków na ich stronie. Troszkę stonowanych kolorów, ale też sporo intensywnych barw. Szeroka paleta kamieni szlachetnych, zarówno myślę, iż każda kobieta znajdzie swój ulubiony. Ja akurat niezmiernie lubię jak na biżuterii jest swarovski. Niewątpliwie wolałabym diament, ale jak się ma ograniczone środki to jednak diament odpada:(

kwinto

Posty: 34

 
Usługodawca bardzo mnie zaskoczył. Oczywiście pozytywnie. Moje zlecenie zostało wykonane praktycznie od ręki. Firma skorzystała z tylko najznamienitszych rozwiązań, dzięki czemu usługa stała na najwyższym poziomie jakościowym. Cena? To było dopiero pozytywne zaskoczenie!

HaNzo

Posty: 36

 
Mam u siebie w mieście takiego jubilera, który zawsze ma coś dla mnie ciekawego spod lady:) Mały sklepik, w którym zawsze można coś odszukać na każdą okazję. Jeżeli chodzi o sklepy online, to raczej omijam takie miejsca, troszkę się boję. Kiedyś nabyłam naszyjnik w sklepie internetowym oraz na nieszczęście na zdjęciu wyglądał lepiej, niż w rzeczywistości. Radzę poszukać w swoim mieście jakiegoś jubilera.

jendrekc

Posty: 42