picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

złota biżuteria Białystok

złota biżuteria Białystok

Obrączki po ile średnio chodzą? Gdzie można je dostać w miarę niedrogo? Wśród tylu weselnych kosztów, to dobrze by było chociaż na obrączkach lekko oszczędzić ;/

Oct714

Posty: 9

 
Mój facet mi kupił pierścionek zaręczynowy złoty z rubinem i bardzo ładnie to wygląda. Akurat rozmawialiśmy o tym wcześniej, więc mniej więcej wiedział czego szukać ale i tak jestem z niego dumna.

Uleczka23_23

Posty: 37

 
Jubilerów jest multum i teraz weź tu bądź mądry i dobrze traf :P Ja popytałam trochę koleżanek, bo szukałam zegarka na prezent dla męża i tak trafiłam na portal www.markobizuteria.pl. Tutaj zamówiłam zegarek firmy Lorus i przypadł mężowi do gustu. Rzeczywiście ładny, ale w takim sportowym designie. Pozdrawiam.

mokwas

Posty: 17

 
U nas przygotowania do ślubu pełną parą – suknia jest, garnitur jest, pozostaje jeszcze skołować te obrączki:P Także jak coś to ja też jubilera szukam !!!

irek1981

Posty: 22

 
U mnie w szkatułce na biżuterię to już powoli kończy się miejsce, muszę trochę ograniczyć te zakupy :D Zresztą mąż też na mnie patrzy z wyrzutem, bo często mi się zdarza z zakupów wrócić z jakimś nowym „czymś” :D

Laleczk34

Posty: 32

 
Moim zdaniem w tych takich markach jubilerów z górnej półki typu Kruk, czy Apart to nie warto kupować bo płacisz na starcie już za samą metkę, tak jak z ubraniami. Płacisz więcej za samą markę, a jakościowo wcale nic super więcej nie dostajesz.

wujtom

Posty: 12