picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

przywieszki charms, polecicie sklep?

przywieszki charms, polecicie sklep?

Chciałabym zamówić przywieszkę charms może ze złota? Nie wiem dokładnie czy ma być z ozdobami czy ma być gładka. Gdzie to kupić?

Nimert56

Posty: 1

 
Mam naszyjnik z cyrkoniami, a do tego kolczyki. To komplet, który zakładam na wyjątkowe okazje, ale naprawdę ładnie się prezentuje. Polecam, jeśli chcecie mieć coś ładnego, ale nie chcecie przy okazji wydawać na to zbyt wiele pieniędzy. Taki zestaw spełni Wasze wymagania.

warter88

Posty: 5

 
internetowy tym lepiej dla mnie. Polecam sprawdzać różnego rodzaju oferty promocyjne, albowiem wiele można zaoszczędzić.

Wygodniś22

Posty: 17

 
Widziałam gdzieś sklep z przywieszkami charms, które były dostępne w bardzo niskich cenach. Duży wybór tego był. Można było zamówić coś ze srebrna chyba próby 925, ale można było także zamówić srebro pozłacane.

nataszka

Posty: 6

 
Z tego, co pamiętam w jednym ze sklepów internetowych mają ogromną ofertę. Akurat kupowałam tam beads pandora i jestem zadowolona. Inne rozmiary i różne materiały wykończeniowe. Sklep był dobrze zaopatrzony, bo wiedzą tam, że my kobiety mamy bardzo różne wymagania i nie jest łatwo im sprostać.

Acclaim

Posty: 12

 
U mnie to poza bransoletkę na nogę mam od razu w tym samym stylu bransoletkę na rękę i jestem niesłychanie zadowolona. Lubię kompletować sobie wszystko, wobec tego im lepiej zaopatrzony jest sklep

Lesny

Posty: 20

 
Jeśli jest jakaś wyjątkowa okazja to zakładam biżuterię, ale, na co dzień jej nie noszę. W pracy mi przeszkadzała, dlatego nie utrudniam sobie życia. Podobają mi się te przepiękne wzory, ale trzeba je mieć gdzie nosić.

@_yyy111

Posty: 9

 
Sklep z kolczykami przewlekanymi odnajdziemy na https://valerio.pl/przewlekane-c-10_68.html. Mają ogromny wybór takiej oryginalnej biżuterii.

Saagerrak

Posty: 4

 
Jeśli jest jakaś wyjątkowa okazja to zakładam biżuterię, natomiast, na co dzień jej nie noszę. W pracy mi przeszkadzała, wobec tego nie utrudniam sobie życia. Podobają mi się te śliczne wzory, natomiast trzeba je mieć gdzie nosić.

klimnny6

Posty: 12

 
Biżuterię noszę sporadycznie, dlatego wydawanie na nią bardzo wiele pieniędzy nie ma większego sensu. Za złotem nigdy nie przepadałam. Może jeszcze białe złoto to tak, niemniej jednak żółte na pewno nie. Wybieram sobie zawsze srebro, albowiem jest tanie i ładnie się prezentuje.

GGregbard

Posty: 6