picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Pierścionki z białego złota palladowego

Pierścionki z białego złota palladowego

Dzień dobry.

Możecie mi powiedzieć, dlaczego brylanty certyfikowane przez GIA są aż takie drogie?

Radziu

Posty: 3

 
Ja z kolei nie miałem żadnej wiedzy na temat brylantów, a i tak dokonałem bardzo dobrego wyboru. Pomogli mi przedstawiciele ze strony http://www.ring4you.eu/brylanty-i-zloto-palladowe. Wytłumaczyli mi właściwości brylantów i nabyłem najlepszy.

Hoteowo24h

Posty: 8

 
Jak kupujesz pierścionki z białego złota palladowego, to koniecznie zapytaj, czy nie ma tam czasami dodatku niklu. Jubilerzy częstokroć łapią na to klientów.

Sweeperx

Posty: 23

 
W wypadku, gdy kupujesz brylanty certyfikowane przez GIA, to otrzymujesz dokument, na jakim wypisany jest numer certyfikacyjny kamienia szlachetnego.

wisła1905

Posty: 10

 
Jubiler zawsze będzie chciał namówić ciebie na coś droższego, jednak w przypadku białego złota, wybrałbym to z palladem. Nie da się ukryć, że pierścionki z białego złota palladowego są trwalsze od niklowych.

21gregorek

Posty: 11

 
Od momentu, kiedy na zaręczyny zakupiłem własnej dziewczynie pierścionek z białego złota, to zakochała się w tym metalu. Szczerze mówiąc, to i dla mnie pierścionki z białego złota palladowego wyglądają naprawdę atrakcyjnie, co prawdopodobnie jest zasługą bijącego z nich blasku i są tańsze od żółtego złota.

Acclaim

Posty: 12

 
Kolega, który zajmuje się transakcjami inwestycyjnymi z brylantami w roli głównej mówi, że brylanty certyfikowane przez GIA to jedyna pewność jakości kamienia dla takiego laika jak ja. Pokazywał mi, jak niewielkie różnice w szlifie mogą wpłynąć na wytrzymałość i przede wszystkim wartość brylantu.

Waskijestem

Posty: 18