picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Hurt srebra

Hurt srebra

Witam.

Czy możecie powiedzieć mi z własnego punktu widzenia: czy opłacalny jest hurt srebra?

Gumis

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że hurt srebra wymaga naprawdę sporych inwestycji, których poczynienie przez osobę bez odpowiedniego kapitału jest rzecz jasna nierealne. Stałem także pod ścianą, gdy nie wiedziałem, jakie wzory biżuterii przypadną do gustu naszym potencjalnym klientom.

To zawsze naprawdę spora loteria :)

Pacothelllucia

Posty: 10

 
Z mojego punktu widzenia hurt srebra jest opłacalny, natomiast musicie odszukać faktycznie niezwykle dobrą hurtownię, w jakiej wypracujecie sobie atrakcyjne rabaty. W przeciwnym wypadku nie ma szans, że będzie przynosiła Wam ta działalność satysfakcjonująco olbrzymie zyski.

Polecam wziąć pod spostrzeżenie tę kwestię przed podejmowaniem decyzji :)

jajajosz12

Posty: 29

 
Polecam być ostrożnym, gdy w rachubę wchodzi wybór hurtowni biżuterii srebrnej. Niewłaściwy wybór może mieć poważne konsekwencje. Możecie kupić dużo biżuterii srebrnej, która nie znajdzie później zainteresowania w oczach klientów.

alektt5

Posty: 15

 
Sam wielokrotnie odwiedzałem hurtownie srebra, bo chciałem znaleźć tą najlepszą, która sprosta moim oczekiwaniom. Trwało to rzeczywiście długo zanim wypracowałem sobie atrakcyjne rabaty, lecz z perspektywy czasu było należałoby.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Sam wielokrotnie odwiedzałem hurtownie srebra, bo chciałem znaleźć tą najlepszą, która sprosta moim oczekiwaniom. Trwało to naprawdę długo zanim wypracowałem sobie atrakcyjne rabaty, ale z perspektywy czasu było warto.

enzoteq

Posty: 27

 
Kilka tygodni temu miałem okazję przeglądać oferty hurtowni srebra. Przekonała mnie do siebie oferta http://www.falana.pl, która proponuje rabaty nawet od 3% do 10% i darmową wysyłkę dla zamówień powyżej 1000 zł.

michrz

Posty: 14

 
Brałem pod spostrzeżenie realizowanie zakupów w internetowych hurtowniach srebra. Na razie nie jestem pewien czy będę w stanie wybrać naprawdę atrakcyjne z punktu widzenia klientów i klientek produkty, więc wstrzymałem się ze składaniem zamówienia.

czertu66

Posty: 11

 
W ogromnym stopniu w rozwoju mojego biznesu pomogła mi internetowa hurtownia srebra. Za jej pośrednictwem mogłam składać zamówienia nawet na zaledwie 500 zł, a i tak uzyskiwałam satysfakcjonująco idealne rabaty.

Radziu

Posty: 11

 
Najwygodniejszą formę zamawiania produktów udostępnia hurtownia srebra online. Można wybierać je spośród asortymentu elegancko przedstawionego na stronie internetowej takiej hurtowni.

Wybierając sprawdzoną firmę, która dostarcza srebrną biżuterię weźcie pod uwagę, aby produkty miały atrakcyjne wzornictwo.

21gregorek

Posty: 15