picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

włoska biżuteria

włoska biżuteria

Cześć. Mam zamiar oświadczyć się swojej ukochanej, no i cóż pora wybrać pierścionek, wiadomo, szukam czegoś wyjątkowego, dla wyjątkowej kobiety. Co polecicie, gdzie szukać?

345_14

Posty: 12

 
Oj dawno nie dostałam nowej biżuterii. Coś mój małżonek się nie stara...tylko na początku mnie zasypywał prezentami, a teraz ? ;) Hihi, trochę przesadzam, ale trochę też w tym prawdy jest.

blues

Posty: 11

 
Mam swoje ulubione zestawy biżuterii na każdą okazję, zbierana przez lata, a to prezenty, a to sama sobie kupowałam. Inny zestaw mam do klasycznej małej czarnej, inny do marynarki do pracy, mam też specjalny zestaw srebrnej biżuterii, który zawsze zakładam na wesela ;))

Barbarzynca

Posty: 19

 
Prawdę mówiąc to ja się poważnie zastanawiam nad tym, żeby kupić pierścionek zaręczynowy z cyrkonią. Różnica w cenie jest ogromna, a wątpię, żeby ktokolwiek był w stanie rozróżnić, że to nie jest diament.

agdb1301

Posty: 32

 
Ja to mam wielki problem z doczyszczeniem pierścionków swoich...próbowałam już różnych preparatów, pasty do zębów i nie schodzi za bardzo. Chyba się przejdę do jubilera niech mi to zrobię porządnie.

Wertastable

Posty: 12

 
Potrzebuję porady odnośnie pierścionka zaręczynowego, jak to się mierzy? ;)) Wiem, że trzeba średnicę sprawdzić, ale czy to wystarczy? Czy może jeszcze dla pewności obwód palca mojej ukochanej jakoś nocą, po cichu zdjąć? ;) jak uważacie?

BoGGo

Posty: 20

 
Heh, przypomniało mi się jak sam kupowałem pierścionek zaręczynowy:) było stresu. Najpierw odmierzyłem jaki to w ogóle rozmiar. To nie jest takie trudne, wystarczy zmierzyć średnicę jakiegoś starego pierścionka swojej dziewczyny i później odczytać ze specjalnej tabeli jaki to rozmiar. Trudniej jest wybrać pierścionek...nie zawsze przecież się trafi w gust. Mi się udało na szczęście. Popytałem trochę koleżanek i tak trafiłem na portal www.staviori.pl, czyli włoskiej marki, która robi właśnie pierścionki, obrączki, praktycznie wszystko. Warto tu poszukać. Hej!

Boss

Posty: 9

 
Z tego co ja obserwuję to teraz modne są bardzo duże, szerokie obrączki...Kiedyś to dominowały takie wąskie, półokrągłe. Do tego dużo ludzi kupuje obrączki z jakimś kamieniem, wcięciami..wybór jest ogromny.

2findme2

Posty: 24

 
Nie za bardzo się orientuję w najnowszych trendach niestety. Teraz jestem taką zabieganą mamą i żoną, że nie mam w ogóle czasu dla siebie. A chętnie bym sobie kupiła coś ładnego...choćby kolczyki...ech życie:-)

Franuś

Posty: 18

 
Ja się dobrze czuję w srebrnych rzeczach, a w złocie jakoś dziwnie ;P jak nie ja ;) Ostatnio mam zamiar poszukać sobie włoskiej srebrnej biżuterii, bo już kilka kompletów widziałam i powiem, że naprawdę robią wrażenie rzeczy od włoskich marek.

dersert

Posty: 15