picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna

Gdzie w waszej opinii najlepiej jest dokonać zakupu biżuterii wykonanej ze srebra? Zależy mi na wysokiej jakości.

Klarcia34

Posty: 5

 
Mnie osobiście również nie stać na biżuterię ze złota i wcale nad tym nie ubolewam. Z tego co zauważyłam to złoto pasuje do naprawdę niewielu stylizacji i dlatego nie polecam Ci zakupu biżuterii z tego tworzywa. Moim zdaniem najbardziej uniwersalne są wszelkiego rodzaju bransoletki czy kolczyki wykonane ze srebra.

johncena67

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o zaufane sklepy internetowe z biżuterią to zdecydowanie polecam Ci sklep: http://sklep.falana.pl. Moim zdaniem jest to faktycznie godny polecenia sklep ze względu na niezmiernie dobrą jakość produktów oraz to, że dostępne są one w niezmiernie atrakcyjnych cenach.

pawel253

Posty: 11

 
Osobiście mimo tego, że posiadam biżuterię wykonaną ze złota to noszę w szczególności tą ze srebra. Spowodowane jest to tym, że w mojej opinii biżuteria ze srebra jest bardziej uniwersalna. Zatem też to właśnie jej kupowanie Ci polecam.

amrmas22

Posty: 11

 
Osobiście zdecydowanie polecam Ci biżuterię ze srebra. Sama posiadam także biżuterię srebrną jak i złotą i muszę przyznać, że to właśnie srebrna mimo tego, że tańsza jest niezwyklej uniwersalna. Biżuterię złotą zakładam tylko na wieczór a tą wykonaną ze srebra mogę nosić przez cały dzień do praktycznie każdej stylizacji.

Marioleczka

Posty: 8

 
Kiedyś podobnie jak Ty bałam się zakupów w internecie. Obecnie odeszło to jednak w niepamięć. Jestem z tego niezmiernie zadowolona ponieważ obecnie w przypadku zakupu biżuterii srebrnej mogę bardzo dużo zaoszczędzić.

hyzio

Posty: 11