picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dobry jubiler

Dobry jubiler

Bardzo ważne pytanie mam :) Szukam pierścionka zaręczynowego z diamentem (prawdziwym) :D Interesuje mnie współpraca z naprawdę dobrym jubilerem, który byłby w stanie mi coś podpowiedzieć konkretnego w tej materii. Proszę o udział w dyskusji.

bruklin187

Posty: 7

 
Każdy kamień szlachetny zastosowany w biżuterii ma swoją charakterystykę. Dla przykładu rubin dodaje energii do życia, jest przeznaczony dla ludzi nieco skromniejszych, z których chcesz wydobyć pewność siebie. Warto poczytać o znaczeniu energetycznym kamieni szlachetnych, bo można naprawdę dobrze wtedy trafić w charakter wybranki.

Kitas

Posty: 12

 
Pierścionek przez internet zawsze wychodzi taniej. Idź do takiego sklepu, który ma również wydłużony termin zwrotu. Dzięki temu praktycznie niczym nie ryzykujesz.

namok

Posty: 9

 
Na rubiny, szafiry, szmaragdy i ametysty trzeba uważać, ponieważ trzeba trafić w styl ubioru kobiety. To dla mężczyzn bywa trudne. Diament jest uniwersalnym rozwiązaniem, do tego w 100% szanowanym przez Panie.

Gumis

Posty: 9

 
Często warto kupić pierścionek w jednym miejscu i poprosić o ewentualny rabat przy zakupie obrączek ślubnych. Wiele salonów jubilerskich daje właśnie takie serie, przeceny. Porozglądaj się na rynku, a może akurat trafisz.

egan176

Posty: 15

 
Żółte złoto na pierścionkach bardziej błyszczy, natomiast białe to bardziej subtelne rozwiązanie.

Axer19

Posty: 11

 
Pamiętaj, że nie zawsze musisz stawiać na prawdziwy diament. Często lepiej zainwestować w oryginalny projekt pierścionka z cyrkoniami. Zaoszczędzisz na takim rozwiązaniu setki złotych, a na jakości raczej nie stracisz. Oczywiście wszystko zależy od podejścia.

waldek3551

Posty: 40

 
Wiem, że marka savicki.pl daje dożywotnią gwarancję na diamenty w biżuterii. Nie ma również problemu, aby stworzyć spersonalizowany grawer, za darmo. Jako mężczyzna u nich poradziłem sobie z doborem pierścionka i obrączki ślubnej. Obecna żona jest zachwycona jakością, koleżanki, rodzina również. Trafiłem w dziesiątkę, ale przyznam, że bardzo długo mi zajęło odnalezienie tej jakości jubilera. Najpopularniejsze marki rok do roku jakość raczej obniżają, więc trzeba szukać alternatyw. Tak to widzę.

Hihoteczek2

Posty: 22

 
Prowadzę sprzedaż biżuterii i przyznam, że jednym z modniejszych trendów jest biżuteria z diamentem. Zazwyczaj diamenty (oryginalne) powinny mieć gwarancję wieczystą. To dobra wskazówka przy zakupie właściwego projektu pierścionka.

Fanatyk

Posty: 11

 
Cyrkonia to znacznie tańszy odpowiednik brylantu. Często takie zastąpienie ma dużą rację bytu, jeżeli nie masz szczególnie wielkiego budżetu. Cyrkonia to po prostu kamień syntetyczny spotykany w branży jubilerskiej. Często trudno się poznać, a przy dobrej jakości samej obrączki nikt nie będzie miał za złe :)

BigM92

Posty: 12