picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna

Drogie Panie, czy według Was biżuteria srebrna dobrze sprawdza się w Waszym codziennym użytkowaniu?

Trener

Posty: 9

 
Spory wybór sztucznej biżuterii zdobędziesz tutaj http://www.uniqueyou.pl/Sztuczna_Bizuteria_Unique. Biżuterię i elementy odzieży kupuję tylko u nich.

Marioleczka

Posty: 7

 
To całkiem możliwe, że biżuteria srebrna tobie zaczerniała. Mieliśmy tak samo z mężem, kiedy pojechaliśmy na wakacje na Chorwację. Kąpaliśmy się w morzu z obrączkami na palcach i łańcuszkami na szyjach. Po dwóch dniach wszystko było czarne. Po powrocie do Polski wyczyściłam je specjalnym środkiem.

Fowl1990

Posty: 14

 
Musicie uważać z pewnymi sformułowaniami. Wiele osób mylnie rozgranicza sztuczność od podróbki. To właśnie przez takie głupie gadanie niektórych osób sztuczna biżuteria straciła na swojej wartości, a to przecież również bardzo dobra ozdoba ciała.

grzes3345

Posty: 7

 
No oczywiście, że zimowe płaszcze damskie nie przeznaczone są tylko i wyłącznie do użytkowania podczas zimy. Równie dobrze możemy ubierać je jesienią, bowiem zrobione są z takiego materiału, którzy ochroni nas nawet przed padającym deszczem.

propek1

Posty: 7

 
Dla mnie to jest troszkę śmieszne, ale nie wydaje mi się, aby szale damskie sprzedawane były w jakiś konkretnych rozmiarach. Po prostu producent przygotowuje daną partię, która ma określone wymiary i tyle. Jeżeli szal jest na Ciebie za gigantyczny, to naturalnie, iż zawijasz go więcej razy wokół własnej szyi.

D.N.O.

Posty: 12