picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

biżuteria shamballa online

biżuteria shamballa online

Męskie zegarki o fajnej stylistyce za nieduże pieniądze – ktoś coś wie? ;)) To ma być prezent dla mojego mężczyzny, potrzebny mi jakiś elegancki model, taki do garnituru.

Yuri20

Posty: 9

 
Ech...kiedy ja ostatni raz kupowałam sobie jakąś biżuterię...dawno dawno temu..:P No niestety nie mam faceta, który by mnie zasypywał takimi błyskotkami ;PP

AliGGG

Posty: 14

 
Oj wysyp jest internetowych jubilerów. Trzeba uważać, żeby się nie dać nabrać na jakieś podrobione rzeczy. W sumie przez neta to nie takie trudne dać się wyrolować.

Oleczka1

Posty: 26

 
Akurat na internetowych jubilerach to się nie znam za bardzo. W sumie to kupowałem ostatnio pierścionek zaręczynowy, ale to w galerii handlowej. Tanio nie było, no ale za złoto i brylant to już trzeba trochę zabulić ;-))

Accoun44

Posty: 14

 
Raczej biżuterii nie noszę, poza obrączką to praktycznie nic. Nie wiem, jakoś ciągle zapominałam zakładać coś więcej, zazwyczaj wychodzę do pracy na ostatnią chwilę i o...

Dalinekk45

Posty: 20

 
Przez neta to mi się może raz w życiu kupować kolczyki, ale to już jakieś dwa lata temu było. Ogólnie to wolę biżuterię najpierw sobie zobaczyć na żywo nim kupię ;-) ale fakt – w sieci można dostać taniej ładne elementy, a do tego jest większy wybór.

berry1

Posty: 18

 
Mam znajomego złotnika to mogę z nim zagadać, może coś podpowie, w końcu w tym światku to pewnie się jakoś tam mniej lub bardziej znają. Napisze pojutrze, czy coś udało się ustalić, czołem!

repta32

Posty: 20

 
Nom w necie aż roi się od jubilerów i faktycznie wybór jest ogromny. Ja to jestem jak Marylin Monroe i wychodzę z założenia, że kobieta powinna ubierać się w diamenty ;-) No, ale tanie nie są niestety...

Nixel92

Posty: 13

 
Jak dostanę wypłatę to na pewno sobie jakiś nowy naszyjnik sprawię, bo już od dawna o czymś takim myślę, pewnie srebrny, bo w srebrze mi do twarzy i generalnie srebro do wielu kreacji fajnie pasuje.

mokwas

Posty: 25

 
Jest kilka dobrych sieci jubilerskich w Polsce, one też udostępniają zamówienia online, czasami robią w miarę duże rabaty ;) Pozdrawiam, Aśka!

Hoteowo24h

Posty: 18