picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Polecicie mi jakiś sklep z kolczykami srebrnymi ?

Polecicie mi jakiś sklep z kolczykami srebrnymi ?

Hej kochane, macie jakiś swój ulubiony sklep z kolczykami srebrnymi? Zależy mi na jakiejś oryginalnej, eleganckiej propozycji :)

dyduś23

Posty: 8

 
Chyba najgustowniejsze i pasujące do wszystkiego są kolczyki srebrne z cyrkoniami, dlatego tak mnóstwo ich kupujemy i gubimy. Tak jest w moim przypadku, dlatego też zawsze wypatruję nowych ofert w sklepach. Kocham modnie wyglądać.

tigra32

Posty: 7

 
No właśnie ciężko jest znaleźć wbrew ogromnej liczby ofert sklepów internetowych z kolczykami srebrnymi naprawdę jakąś oryginalną propozycję :( Mnie najbardziej jednak podobają się kolczyki bez żadnych kamieni, czyste srebro, ciekawy kształt i wystarczy, żeby zacząć uwodzić i wzbudzać zazdrość, hehehehe

Lux-Mark

Posty: 35

 
No takich kolczyków srebrnych to nie da się nie zakupić. Dosyć, że są śliczne, to jeszcze w rzeczywiście całkiem dobrej cenie. Można zakupić sobie jeszcze bransoletkę za te same pieniądze, co w innym wydane tylko na kolczyki.

Black_Riot

Posty: 8

 
Nie słyszałam o kolczykach srebrnych w silveris, natomiast już zdążyłam ofertę obadać swoim zawsze pożądliwym wzrokiem :) Poniektóre są takie, jak wszędzie, natomiast dużo tu nowych, innych kolczyków. Trzeba nabyć i już.

Lupusx

Posty: 8

 
Nie słyszałam o kolczykach srebrnych w silveris, ale już zdążyłam ofertę obadać swoim zawsze pożądliwym wzrokiem :) Niektóre są takie, jak wszędzie, ale sporo tu nowych, innych kolczyków. Trzeba kupić i już.

nalogowiec

Posty: 25

 
Wejdźcie sobie na stronę kolczyki srebrne w silveris http://silveris.pl/58-kolczyki. Dopiero od niedawna zgłębiam ich ofertę i polecam każdej kobiecie, która chce wyglądać oryginalnie, mieć luksusową niedrogą biżuterię. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep z masą biżuterii dobrej próby w dobrej cenie.

wisła1905

Posty: 10

 
Nie powiem, bo naprawdę mają wyśmienitą ofertę. Na jakiejś stronce widziałam kupony rabatowe do nich kiedyś. Zagłębiłam się w kolczyki srebrne z cyrkoniami, to moja ulubiona kategoria.

2findme2

Posty: 16