picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

magia miłosna, jakieś opinie ?

magia miłosna, jakieś opinie ?

Mam problem w miłości. Jak już wydaje się, że jest dobrze to coś się psuje. Trochę nie mam już siły na to wszystko, co zrobić?

mniszko

Posty: 1

 
Mnie wróżbita jasnowidz pomógł rozwiązać wiele spraw. Mam teraz łatwiej w miłości i życiu. Okazało się, że było na mnie rzuconych wiele uroków i dzięki temu człowiekowi jest o wiele lepiej. Cieszę się z pomocy, jaką uzyskała. Trudno powiedzieć gdzie dzisiaj byłabym gdyby nie on? Wolę w ogóle o tym nie myśleć.

TomekK

Posty: 6

 
Zło jest obok nas, demony też, dlatego ja zawsze staram się robić wszystko dla ochrony swojej rodziny. Te osoby, które nie wierzą w taką magię i wydają komentarze robią bardzo źle. Właśnie tego oczekują od nich demony. Zastanówcie się, co robicie?

Iwona3

Posty: 3

 
Według mnie nie ma magii miłosnej i nie da się tego wyliczyć i obliczyć. Jeśli ktoś wierzy to jego sprawa i jego pieniądze. Dla mnie byłoby szkoda na to wydawać, dlatego nikomu bym tego nie polecił.

Gucio

Posty: 4

 
Nie wiem, natomiast mnie takie tematy jakoś bawią. Jeśli ktoś chce niech wierzy, natomiast nie zapędzajmy się za mocno w tym temacie, bowiem będziecie się bać z domu wyjść, bowiem wszędzie czyha zło.

dandy999

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o urok spętania miłosnego to tak naprawdę jest to zmuszanie kogoś do tego żeby nas kochał. Jest to tak naprawdę wbrew jego woli, ale jednocześnie taka sobą tak naprawdę nic nie jest wstanie zrobić. Magia działa i jest za słaba na walkę.

TomekK

Posty: 13

 
Sprawdźcie sobie opinie o tym człowieku https://ezopark.com, a przekonacie się, że to jest właściwa osoba do pomocy. Mam u niego wykupioną polisę i naprawdę to działa. Jest to najlepszy specjalista od tych spraw.

bartek33

Posty: 13

 
Moja mama i babcia nad dzieckiem jakieś czary odprawiały. Nie wyobrażam sobie tego dzisiaj, ale wiem, że w wielu domach się w to wierzy. Skoro ktoś to lubi i nie szkodzi innym to, czemu mu tego zabraniać?

mniszek56

Posty: 8