picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

adwokat z poznania, polecicie ?

adwokat z poznania, polecicie ?

Poszukuję godnego zaufania adwokata z Poznania. Chodzi i sprawę rozwodową. Jeśli możecie polecić jakąś kancelarię, z góry bardzo dziękuję.

Gumer45

Posty: 3

 
Miałam sprawę z zakresu ochrony dóbr osobistych, niezmiernie nieprzyjemna sprawa. Lecz właśnie dzięki adwokatowi w Poznaniu, który podjął się pomocy udało mi się uzyskać odszkodowanie. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której musiałabym działać osobiście, bez wsparcia, bez wiedzy i doświadczenia. Koszty są, natomiast i tak się opłacało. Pozdrawiam.

Annaaa12

Posty: 8

 
Dziękuję. Może zerknę także na inne polecenia na forum. Chodzi mi o konkretną kancelarię adwokacką w Poznaniu, jaka rzetelnie podejdzie do sprawy, a co istotne, będzie skuteczna i pomoże mi w tych dla mnie bardzo ciężkich chwilach.

Nikuś23

Posty: 16

 
Według mnie sprawy rodzinne to najgorsza zmora, która może być. Moja ciągnie się już zbyt długo. Zastanawiam się nad zmianą adwokata, ale nie znam w Poznaniu nikogo, kto mógłby mi pomóc, bowiem sam korzystał z kancelarii i może ją polecić.

serwus45

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o prawo cywilne, to masz w Poznaniu mnóstwo kancelarii specjalizujących się w tym zakresie. Na twoim miejscu zadzwoniłabym najpierw i porozmawiała w tym również w kwestii kosztów, ponieważ te można szacunkowo przedstawić, a wówczas masz już większy pogląd chociażby na finanse.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Dokładnie. Za dużo można stracić. Ja też korzystałam z pomocy kancelarii adwokackiej w Poznaniu i powiem, że tanio nie było, ale udało się zakończyć sprawę po mojej myśli i wyegzekwować porządne alimenty na dzieci.

mikuś89

Posty: 12

 
Gdy szukałam adwokata z Poznania, przeglądałam sporo stron, czytałam opinie, ale też kontaktowałam się z kancelariami. W ten sposób wybrała dobrego adwokata, który okazał się bardzo skuteczny.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Jeśli szukasz dobrego, skutecznego adwokata z Poznania, to polecam tę kancelarię http://www.adwokaci-ks.pl. Zespół specjalistów, świetne podejście do klienta, pomoc i współpraca na każdym etapie sprawy.

tigra32

Posty: 10

 
Powiem szczerze, że jeśli chodzi o rozwód, to nie polecam działać samodzielnie. Najlepiej sięgnąć z profesjonalnej pomocy adwokata z Poznania, który będzie cię reprezentował przed sądem.

Grabow12

Posty: 9

 
Według mnie sprawy rodzinne to najgorsza zmora, jaka może być. Moja ciągnie się już zbyt długo. Zastanawiam się nad zmianą adwokata, ale nie znam w Poznaniu nikogo, kto mógłby mi pomóc, bo sam korzystał z kancelarii i może ją polecić.

Iwona3

Posty: 9