picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Self-employed

Self-employed

Witam! Potrzebuję namiaru na dobre polskie biuro rachunkowe w Londynie. Jesteście w stanie doradzić konkretną firmę? Chodziłoby o rejestrację spółki Ltd – gdzie to zrobić poprawnie, sprawnie, bezproblemowo?

TomekK 

Posty: 1

 
Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia z biurem Farrow and Farrow ze strony http://financialrepublic.co.uk. Bardzo szybkie wygodne i bezbłędne rozliczenia Self assessment można u nich zrobić chociażby za niewygórowane pieniądze (wszystko jest załatwiane online).

namok

Posty: 3

 
Chodzi mi po głowie taki pomysł żeby rzucić tę robotę co mam teraz i zacząć coś na swój rachunek. W innym przypadku to wątpię że kiedykolwiek będzie mnie stać na swoje mieszkanie...zawsze jak pracujesz u kogoś, to zarabiasz głównie – na kogoś, a samemu dostajesz z tego jakiś mały procent.

david011

Posty: 3

 
Chcemy zmienić biuro rachunkowe w najbliższym czasie więc zaczęliśmy się rozglądać za kimś godnym uwagi w Londynie. Wybór jest niby spory ale jak przychodzi co do czego, pierwszy kontakt, wypytanie o warunki to z obsługą różnie bywa..

johncena67

Posty: 4

 
Nad rejestracją Ltd myślę już dość długo ale ciągle brakuje mi chyba jakiegoś impulsu żeby w koncu pójść w tym kierunku. Jest trochę obaw, jak to zawsze przed podjęciem ważnej decyzji w życiu.

TomekK 

Posty: 2

 
Nie mam pojęcia jak się rejestruje firmę ani w Uk ani w PL, jakoś nigdy nie miałem głowy do tego żeby zdecydować się na swoją firmę, za dużo załatwiania, za dużo ryzyka i kosztów jak dla mnie.

cr7

Posty: 8