picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

program księgowy dla małych firm, co polecicie ?

program księgowy dla małych firm, co polecicie ?

Hej. Poszukuję programu do prowadzenia książki przychodów i rozchodów. Znacie jakiś tani program księgowy dla małych firm?

Lechu-3-5-1

Posty: 3

 
Właśnie dla ludzi mało obeznanych w tych tematach trudno wybrać dobry program, wielokrotnie ludzie patrzą, aby tylko był tani. Ja wam mogę polecić tani, a zarazem niezwykle dobrze funkcjonalny program do prowadzenia książki przychodów i rozchodów. www.ksiega-podatkowa.pl/dla-firm/ksiazka-przychodow-rozchodow tutaj możecie przeczytać wiecej informacji i wypróbować go za darmo przez 60 dni. Ja jestem niezwykle zaspokojony.

dobryrd

Posty: 5

 
Ja też przeglądam różne oferty. Wiele z nich ma sporo plusów, jak i minusów. Jeżeli ktoś poszukuje taniego programu książki przychodów i rozchodów, powinien na początek spróbować darmowych wersji.

warter88

Posty: 6

 
Też z niego korzystałam. Byłam w tym zielona. Wykupiłam program KPIR i najlepsze jest to, że automatycznie się zainstalował i od razu był gotowy do użytku.

ciumar1

Posty: 6

 
Niezwykle dużo się tu informacji dowiedziałam. Zastanawiałam się właśnie nad prowadzeniem książki przychodów i rozchodów. Chyba skusze się na ten program, który tak bardzo polecacie.

kombo87

Posty: 10

 
Teraz sprawdziłam i naprawdę mnóstwo takie strony zawierają informacji. Programów księgowych dla małych firm jest bardzo mnóstwo. Jeżeli ktoś się na tym nie zna to faktycznie ma znaczny kłopot z wyborem tej odpowiedniej.

syrena88

Posty: 5

 
Tego nie wiem. Takie informacje na ogół są napisane na stronach internetowych, można popatrzeć przecież przed wykupieniem program KPIR.

kamap92

Posty: 20

 
Tani program prowadzący KPIR, może kosztować około 120 zł w górę.W niektórych programach samemu wybiera się potrzebne moduły, więc nie przepłaca się za zbędne funkcję.

labuh

Posty: 6

 
Teraz sprawdziłam i faktycznie dużo takie strony zawierają informacji. Programów księgowych dla małych firm jest bardzo dużo. Jeśli ktoś się na tym nie zna to naprawdę ma duży problem z wyborem tej odpowiedniej.

Michaś

Posty: 6

 
Korzystałam z tego programu KPIR i jest naprawdę dobry. Zaletą jest możliwość obsługi kilku firm.

Czarek

Posty: 10