picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wideofilmowanie gdynia

wideofilmowanie gdynia

Cześć, strasznie się wkurzyłam, bo mój kamerzysta na ślub właśnie zrezygnował, a termin za dwa miesiące. Szukam kogoś w Gdyni na zastępstwo. Pomocy!

andrew66

Posty: 1

 
Poproś o zgranie wszystkich zdjęć na płytę DVD z filmem. No i ustal dokładnie, czego w ogóle oczekujesz. Teraz popularna usługa to filmowanie dronem na weselach. Można zrobić naprawdę fajne ujęcia.

Lalka

Posty: 25

 
Zainteresuj się użyciem dronów, bo można naprawdę wyczarować super ujęcia. Poza tym goście w większości są dronem mocno zainteresowani. Zawsze coś nietypowego się sprawdza na weselach.

kamap92

Posty: 15

 
Zainteresuj się fotoksiążką z wesela, bo super pamiątka. Fajna opcja to również fotobudka ze śmiesznymi gadżetami. Połączenie fotobudki z usługami fotografa robi niezłe wrażenie moim zdaniem.

Motospec

Posty: 10

 
Im więcej materiału do wyboru (obróbki), tym ogólnie lepiej. Teraz popularna praktyka to przeplatanie filmów ślubnych ze zdjęciami.

Motospec

Posty: 9

 
Zawsze fotografa lub kamerzystę oceniasz po sprzęcie, technice pracy, portfolio, no i czasie realizacji. Zezwolenie na filmowanie w kościele też się bardzo przyda.

namok

Posty: 7

 
Na weselu miałam jednego fotografa, ale nie wyrobił się na plener, bo coś tam wypadło. Skorzystałam alternatywnie z usług pani Oli Szarafińskiej z Gdyni. Zgodziła się na priorytetowe potraktowanie mojego problemu :) Żałuję, że z jej usług nie skorzystałam na weselu również, bo zdjęcia z pleneru wyszły najlepsze. Polecam, może chociaż ty skorzystasz :) Telefon pani Oli to 503 99 08 33. Przez fejsa też szybko odpowiada i przy okazji sobie przejrzysz portfolio.

namok

Posty: 4

 
Zatrudniałem u siebie kamerzystę, ale też dałem wszystkim gościom jednorazowe aparaty. Później poprosiłem o selekcję ujęć i dodanie na płytę. Wyszło super ;) Dużo dobrej zabawy.

ciopix

Posty: 18