picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ogłoszenia towarzyskie, jaki portal ?

ogłoszenia towarzyskie, jaki portal ?

Szukam ogłoszeń towarzyskich, które będą zweryfikowane. Chce mieć realne osoby, a niegenerowane przez roboty.

sebastian90

Posty: 2

 
Ogłoszeń jest dużo, ale jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, ale naprawdę warto.

TomekK 

Posty: 7

 
Wymagania można mieć różne, ale jeśli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę bardzo dużo to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

Smerfik

Posty: 17

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, jakie są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można odszukać nawet anonse video. Lubię takie, bo wtedy już widzę, kim jest ta druga osoba i czy faktycznie mi się podoba. Sprawdzacie apteczność fotografii, a wybierzecie kogoś realnego.

ZaNK3R

Posty: 4

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem bardzo zadowolony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak dużo ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

Fanatyk

Posty: 11

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Yuri20

Posty: 13

 
Jestem mocno zapracowany, dlatego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, dlatego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

Marioleczka

Posty: 5

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

pawel253 

Posty: 4

 
Znajomy często korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest niezmiernie zaspokojony. Sam nigdy nie próbowałem, natomiast trzeba przyznać, że zdjęcia pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, natomiast teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bo miłe spotkanie by się na pewno przydało.

suderuss3

Posty: 4