picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Organizacja urodzin

Organizacja urodzin

Cześć! Gdzie w WWA robiliście sobie 18-tkę? Macie jakieś sprawdzone miejscówki, gdzie można wynająć lokal dla większej ilości osób? Mnie by interesował klub gdzie można z setkę wiary zmieścić. Ktoś, coś?

koko

Posty: 1

 
Ja to mam dylemat z tą osiemnastką. Myślę o domówce w starym stylu ale opcja z lokalem też jest ciekawa. Jak długo wcześniej trzeba lokal sobie zaklepywać? To wygląda tak samo jak z salami weselnymi że rok wcześniej już trzeba termin mieć zarezerwowany, czy można z tygodnia na tydzień?

gruszk56

Posty: 8

 
Idę w następny weekend na imprezę do jednego klubu na Mokotowie do kumpeli to dam znać jak było. Ona tam sobie wymyśliła że zrobi 20 urodziny i kto bogatemu zabroni? :) Ja w swoją 20 tkę wypiłam wino z 2 koleżankami i mi za imprezę to wystarczyło w zupełności.

codePerformance

Posty: 11

 
Nie mam doświadczeń z żadnym lokalem więc nie poradzę. Mój starszy brat chciał kiedyś swoje urodziny zrobić gdzieś na mieście, ale w końcu wybrał opcję wyjazdową nad morzem i też ludzie dobrze to wspominają. Zawsze jest to jakaś odmiana, żeby na balety się wybrać poza miasto.

AndrzejKKK

Posty: 35

 
Urodziny robiłem w domu, ale już kawalerski będę chciał wyprawić gdzieś na mieście. To bardziej się mój świadek tematem zajmuje i już ma wstępnie jakiś klub upatrzony. Jeszcze mi tylko nie powiedział co to dokładnie za miejsce.

wanda77

Posty: 9

 
Dużo jest takich miejsc w WWA gdzie można imprezę na fajnym poziomie zorganizować. Jak szukałem u siebie na wiosce czyli w Legionowie to już było dużo gorzej...także zazdroszczę.

BobBudowniczy

Posty: 26

 
Dobre mam doświadczenia z klubem Deseo – http://deseo.pl. Do nich się przejdź, albo przedzwoń, na stronie jest też dużo info. Robiłem tam grubą imprezę urodzinową, gdzie wynajmowałem cały lokal z barmanem, DJ i ochroniarzem. Świetna sprawa, taka domówka, ale na większą skalę w profesjonalnym wydaniu. Dobre alko na miejscu, wziąłem kupony, żeby każdy mógł coś sobie z baru zamówić, ale też część rzeczy załatwiałem sam – chodzi mi o przekąski, czy napoje.

codePerformance

Posty: 9

 
Też szukam dobrej miejscówki na urodziny i nie mogę się za bardzo z żadnym klubem dogadać. Albo nie pozwalają na wnoszenie własnego jedzenia, albo mają jeszcze innego typu zastrzeżenia związane z alkoholem, tylko kombinują jak tu przyciąć na kasie człowieka.

roudee

Posty: 16