picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatki dla domu, komu zlecić ?

siatki dla domu, komu zlecić ?

Co możecie powiedzieć o siatkach ochronnych dla domu? Chciałbym wykorzystać je do zabezpieczenia schodów, ale nie mam pojęcia, czy to dobry pomysł, jak to w ogóle wygląda?

tomeix

Posty: 3

 
Dokładnie też tak uważam :) My wykonaliśmy z siatek ochronnych dla domu świetne ogrodzenie, które nie tylko jest skuteczne i trwałe, ale też ładnie wygląda. Już kilka osób pytało, co to dokładnie :) Pozdrawiam.

bruklin187

Posty: 8

 
Świetne siatki dla domu mają tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu. To sprawdzony producent, w sumie wiodący w naszym kraju, więc godny polecenia :)

Fifczak90

Posty: 22

 
Z tego co wiem, można takie siatki na schody kupić w dowolnych parametrach. Jakąś konkretną wielkość oczek proponujecie. Potrzebuję takiej siatki w domu, więc koniecznie musi się dobrze prezentować, nie szpecić :) Może robiliście już takie zabezpieczenie i możecie coś powiedzieć na ten temat.

Poleczk34

Posty: 19

 
Spokojnie takie siatki ochronne dla domu poradzą sobie z regałem w piwnicy :) Są w sumie takie specjalne przemysłowe, ale wydaje mi się, iż tu różnica może być tylko w grubości sznurka. Myślę, żeby wziąć po prostu najgrubszy.

quwejt5

Posty: 4

 
Powiem szczerze, bo wcześniej miałam obawy, czy te siatki zabezpieczające dla dzieci są tak skuteczne i ogólnie czy mają wygląd, żeby je montować w domu :) Teraz widzę, że to profesjonalny produkt godny użytkowania.

Cebulkaa

Posty: 19

 
Gdyby nie siatki na schody, to nie wiem, jak upilnowalibyśmy naszego synka. Jest wszędzie :) Teraz faktycznie można być spokojniejszym. W planach mamy ogrodzenie placu zabaw i chyba też wykorzystamy ten materiał, albowiem jest elastyczny, nie uszkadza się, lecz też fajnie wygląda. Efekt jest całkiem okej.

daria34

Posty: 11

 
Spokojnie takie siatki ochronne dla domu poradzą sobie z regałem w piwnicy :) Są w sumie takie specjalne przemysłowe, ale wydaje mi się, że tu różnica może być tylko w grubości sznurka. Myślę, żeby wziąć po prostu najgrubszy.

tigra32

Posty: 14