picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

projektowanie wnętrz warszawa, polecicie ?

projektowanie wnętrz warszawa, polecicie ?

Szukam usług projektowania wnętrz w Warszawie. Jaką firmę polecacie? Nowe mieszkanie. Koniecznie musi być mega fachowiec.

Buła

Posty: 1

 
Nie da się określić. Za cały dom zapłaciłem sporo, ale opłacało się, bo wszystko jest zrobione na tip top. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć projektantów wnetrz, z których będziesz zadowolony. Nie jestem z Warszawy, więc nie siedzę w temacie. Niemniej jednak wiem, że projekt to najlepsze, na co można się zdecydować.

Gosienka54

Posty: 9

 
Po pierwszym etapie prac projektowych z reguły dużo się zmienia :) U nas w ogóle zmieniła się aranżacja. Nie niezmiernie spodobała nam się na wizualizacji. Niemniej jednak fajnie, albowiem trafiliśmy na elastycznych projektantów wnetrz z Warszawy.

angelika98

Posty: 16

 
Jak szukacie naprawdę sprawdzonej firmy, która ogarnie wam każdą aranżację, która wam się spodobała, to polecam kontakt do nich http://prostudio.pl. Spece, fachowcy i mistrzowie. Sam potrzebowałem konkretów. Tu się nie zawiodłem. To projektanci wnetrz z Warszawy, którzy od razu zaproponowali mi rzetelną pomoc i dokładnie taką względem moich szanse finansowych.

Dzidzia

Posty: 2

 
Masz konkretny budżet i w tym mają się zmieścić. Tu faktycznie nie ma żadnego problemu, żeby tacy projektanci wnetrz z Warszawy powiedzieli ci, nie tego tak Panu nie zrobimy, to musi być w dużo wyższej cenie. Ten budżet musi dotyczyć również realizacji. Nie martw się na zapas. Na bank odszukasz dobre studio. Skorzystaj z poleceń na forum.

fasnnnn9898

Posty: 13

 
Dobrze wiem, co znaczy otwierać biznes. Człowiek liczy wtedy każdą złotówkę. Ale z drugiej strony nie ma to jak od razu przyciągnąć klientów jakimś atrakcyjnym wnętrzem. To też jest bardzo ważne. Jak tylko znajdę telefon do tych moich projektantów wnetrz z Warszawy, dam znać.

Gruszek2

Posty: 5