picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Fototapety

Fototapety

Witajcie witajcie! Sprawunia jest taka że chcemy zrobić remont dużego pokoju i pojawiła się idea żeby przykleić fototapetę na ścianie za narożnikiem. Gdzie ciekawy obrazek znaleźć? U kogo kupować takie dekoracje żeby nie żałować?

TomekK

Posty: 1

 
Możesz zastosować w fototapetach również jakąś ścinkę, jeżeli masz nietypową zabudowę. W ten sposób ukryłem pewne niedoskonałości, które wyszły po remoncie i opłaca się w sumie.

codePerformance

Posty: 14

 
Większość zawodowych dekoratorów twierdzi, że fototapeta najlepiej się sprawdzi w mniejszych wnętrzach. Osobiście to potwierdzam. Szczególnie weź pod uwagę pejzaże. Świetnie się prezentują, dają poczucie głębi. Zero tandety ogólnie.

Fifczak90

Posty: 23

 
Jak w kuchni, czy łazience chcesz wrzucić fototapetę to dobrze jest zadbać o wodoodporność. Cena fototapety zależy poza tym najczęściej od rozmiaru. Mniejszy to taniej, ale gorzej wygląda, więc te największe jednak proponuję. Świetnie wyglądają.

Polaczek90

Posty: 5

 
Witam! Ja się przekonałam do fototapet głównie dzięki firmie Fototap i ich ofercie na fototap.pl. Nie sądziłam że nowoczesne fototapety są aż tak dopracowane pod względem graficznym. Świetne artystyczne ujęcia, dużo panoramicznych zdjęć których wystawy nie powstydziłaby się niejedna galeria sztuki moim zdaniem ;)

Kitas

Posty: 4

 
Zapytaj, czy fototapetę można umyć mokrą, czy suchą ścierką. To mega ważne po pewnym czasie.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Na niemieckiej fizelinie zamawiaj fototapety. Bardzo dobry materiał, niezawodny przez długie lata. Jedna z lepszych wskazówek :)

tigra32

Posty: 10

 
Fototapetami zmieniałem kilka razy zupełnie kolor, głębokość ścian w domu i to jeden z najlepszych pomysłów aranżacyjnych teraz. Często mi się nudzi wykończenie, przestawiam meble, kupuję nowe fototapety, sporo oddałem znajomym.

Black_Riot

Posty: 8

 
Panorama dużego miasta świetnie wygląda na ścianie. Najlepiej, żebyś u kogoś na żywo zobaczył, bo to co na zdjęciach rzadko odpowiada rzeczywistości po prostu :)

jurtus

Posty: 4

 
Jako dekorator wnętrz z dość dużym doświadczeniem polecam ci fototapetę, bo można sobie zmienić praktycznie całą aranżację jednym dobrym motywem graficznym, a to już naprawdę coś. Do tego nie jest drogo.

Penio

Posty: 3