picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

projektowanie wnętrz trójmiasto, jaka firma ?

projektowanie wnętrz trójmiasto, jaka firma ?

Poszukuje projektanta wnętrz z Trójmiasta. Mam do zrobienia salon i nie mam na to wizji. Macie kogoś, kto jest w tym dobry?

lechu98

Posty: 2

 
Próbowałem się troszkę uczyć projektowania, lecz to nie jest takie proste zadanie, na jakie wygląda. Jeśli ma się talent i wizję w własnej głowie każdego pomieszczenia to można się tym zajmować. Mnie trudno się realizuje projekt gdzie jest dokumentacja techniczna, a co dopiero jak mam coś sam wymyślić.

TomekK

Posty: 8

 
U mnie było tak, iż wybrałem kompleksowe usługi, czyli z projektem autorskim. Miałem już tak, iż projekt był super, a ekipa wszystko zepsuła. Wolałem nie ryzykować i wybrałem wszystko razem i jestem bardzo usatysfakcjonowany.

Alfonsik5

Posty: 3

 
Mnie dekorator nie niezbędny mam kawalerkę niecałe dwadzieścia metrów. Łózko, szafa i raczej za mnóstwo się nie zmieści. Gdybym miał dom to pewnie bym najął kogoś, bo nie mam weny twórczej do łączenie kolorów i materiałów wykończeniowych. Do tego trzeba po prostu mieć talent i nie każdy się nadaje.

Grabow12

Posty: 17

 
Zatrudniliśmy dekoratora wnętrz z Gdyni i powiem, że naprawdę jest zszokowany. Pani przyszła, sprawdziła, co da się zmienić i w kilka minut wiedzieliśmy, co robić. Nie było to drogie, dlatego jak najbardziej takie rozwiązanie Wam mogę polecić.

alibaba

Posty: 5

 
Według mnie najlepiej znaleźć projektantów wnętrz w Gdyni poprzez stronę https://duszynska.com.pl. To biuro projektowe daje trzy rodzaje pakietów do wyboru i przyznam, że ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne. Jestem z ich oferty zadowolony.

iSoyer3

Posty: 13

 
Zamówiłem tylko projekt wykonawczy, bowiem mam swoją ekipę, jaka się wszystkim zajęła. Projekt zakładał to, iż mogą nawet kogoś polecić od siebie.

CHatka-eKo

Posty: 24

 
Teoretycznie dekorator wnętrz z Gdyni ma łatwo. Praktycznie to nie chciałbym się z nim zamieniać. Trzeba dostosować się do wymagań klientów, a są one czasami naprawdę bardzo dziwne. Tą pracę trzeba lubić.

codePerformance

Posty: 11