picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Fototapety

Fototapety

Cześć! Dobry sklep z fototapetami w internetach – znacie jakiś? Gdzie długo nie trzeba czekać na zamówienie??

namok

Posty: 3

 
Są dobrzy polscy producenci fototapet wcale nie trzeba zamawiać zagranicznych żeby trafić na porządną jakość, bo często słyszę u znajomych że ktoś zamówił materiał z Włoch ktoś inny z Francji..itp. Po co, skoro w PL mamy dobrych producentów?

mirekp2005

Posty: 10

 
Jakim klejem się klei fototapetę? To jest ta sama metoda co przy klejeniu klasycznych tapet? Bo pamiętam że swego czasu oklejałem ścianę w przedpokoju i nawet łątwo mi to poszło, żona sobie chwali :)

Marioleczka

Posty: 9

 
Duzym plusem fototapety jest dość szybki montaż i trzeba przyznać że potrafi dość wyraźnie odmienić cały aranż wnętrz, pomieszczenie wygląda zupełnie inaczej.

wrrraak22

Posty: 4

 
Moim zdaniem są pomieszczenia gdzie fototapeta może bardzo pasować i to jest np. sypialnia, ale też wszelkie lokale usługowe – restauracje, sklepy, agencje reklamowe itp. W salonie to mi się średnio widzi.

21gregorek

Posty: 17

 
Jak wychodzą cenowo fototapety tak w ogóle, ktoś wie? To jest droższa inwestycja niż standardowa tapeta bez efektownej fotki, czy w cenie nie ma większych różnic?

Wiśniak45

Posty: 8

 
Podoba mi się fototapeta którą przysłali mi ze sklepu http://fototap.pl. Dobry materiał nie niszczy się nie pęka i tak samo jeśli chodzi o standard samego nadruku zdjęcia to jestem pozytywnie zaskoczony. Kolory bardzo naturalne a akurat fotografia przedstawia ocean i błękit jest jakby żywcem przeniesiony z Pacyfiku. Super!

wujtom

Posty: 12

 
Moja siostra sobie bardzo fajną fototapetę dobrała do kuchni – ma połączoną z jadalnią. Jej to rzeczywiście ładnie wyszło razem, obraz przedstawia misę pełną owoców także nawiązuje do specyfiki pomieszczenia jest to wszystko przemyślane.

CHatka-eKo

Posty: 19

 
Myślę, że dużo w przypadku montazu zależy od jakości samej tapety. Im gorszy gatunek tym trudniej nad takim tworzywem zapanować potrafi się rwać i ogólnie jest mało posłuszny.

fruster

Posty: 11