picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

serwery vps

serwery vps

Cześć, od pewnego czasu szukam dobrej firmy z w miarę tanimi domenami. Zależy mi też żeby dostęp do serwerów nie był jakoś bardzo skomplikowany. Z góry dzięki za odpowiedź!

orhidea

Posty: 6

 
Firmy nie znam, ale po pobieżnej analizie oferty musze stwierdzić, że ceny rzeczywiście są przystępne. Skoro gwarantują wydajność i stabilność serwerów i jest to potwierdzone przez dotychczasowych klientów, to nie widzę powodów by nie skorzystać z tej oferty.

Abyss

Posty: 25

 
Jeżeli ktoś już korzystał z ich usług, to proszę o info. Pierwszy raz korzystałem z tej oferty a także raczej oceniam ich dobrze, lecz chętnie poznałbym refleksje innych klientów.

NadmorskaOaza

Posty: 11

 
Właśnie wylogowałem się z tego serwisu oraz w gruncie rzeczy jest tutaj wszystko czego potrzebowałem. Uporządkowane kategorie, łatwy dostęp, przejrzysta szata graficzna. Dopracowane opisy, ciekawe rozwiązania komunikacyjne pomiędzy portalem a użytkownikiem. Po prostu – pełen profesjonalizm.

Black_Riot

Posty: 8

 
No ja właśnie planuję skorzystać z tej propozycji, ale jeszcze zbieram opinie. Jak tam z kontaktem, można się z nimi porozumieć?

Radziu

Posty: 11

 
Bardzo miły kontakt. Zarówno e-mailowo jak też telefonicznie mogłem liczyć na pomoc konsultantów, którzy zajęli się moim zleceniem. Dla wszystkich, którzy lubią załatwiać sprawy internetowo, propozycja serwisu będzie idealną opcją. Ja nie żałuję, bo zaoszczędziłem gotówkę, czas i energię!

Jasio234

Posty: 9

 
Obyło się bez rozczarowania. Tak samo idealnie jak oferta prezentowała się na stronce, tak samo idealnie prezentuje się w realu. Mają ode mnie zielone światło.

TakiMyczek

Posty: 26

 
Fajne podejście do tematu. Niesłychanie ciekawa strona, z artykułami, jakie czyta się w gruncie rzeczy przyjemnie i bardzo szybko. Sporo się dowiedziałem na ten temat i będą tutaj zaglądał regularnie. Sporo ciekawostek, nowinek, wartościowych danych statystycznych.

asdamk24

Posty: 21

 
nie jestem pewien na 100%, czy już słyszeliście o tej firmie, lecz jeśli nie to szczerze polecam. Chyba najlepsza oferta jaką odnalazłem na krajowym rynku. Cały branżowy asortyment w jednym miejscu, od A do Z. Do tego różnorodność ceny dopasowane do możliwości przeróżnych klientów. Produkty ekskluzywne, ale również prostsze w niskich cenach.

tigra32

Posty: 5

 
Już od dłuższego czasu poczukiwałem takiej firmy, jednak wcześniejsze oferty nie były zwłaszcza po prostu świetne. Dopiero tutaj zyskałem najwyższą jakość usług, dostosowaną do moich indywidualnych konieczności. Rzeczywiście pożądane byłoby!

olimber

Posty: 14