picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

pluskwa domowa, polecicie ?

pluskwa domowa, polecicie ?

Witam. Czy mieliście kiedykolwiek do czynienia z pluskwą domową? W jaki sposób sobie z nią poradziliście?

piekniśś

Posty: 1

 
Moim zdaniem najwięcej informacji na temat pluskwy domowej uzyskacie pod tym adresem: https://edddrobak.pl/owady/pluskwa-domowa/. To dobry poradnik, który polecam.

czdeRRR

Posty: 5

 
Korzystałem z usługi polegającej na usuwaniu pluskiew warszawa i jestem bardzo zadowolony z jej skuteczności, ponieważ była stuprocentowa. Ponadto pragnę zaznaczyć, iż taka usługa kosztowała niemało :)

Mechanik

Posty: 13

 
Nie miałem nigdy świadomości, iż w naszym mieszkaniu może pojawić się pluskwa domowa. Miałem poprzez to sporo stresów. Najpierw szukanie przyczyn, później firmy, jaka specjalizuje się odpluskwianiem. Masakra.

Ppako72

Posty: 37

 
O tym, że pluskwa domowa jest coraz powszechniejsza w Polsce przekonałam się na własnym przykładzie. Musiałam wezwać specjalistów, którzy zajęli się moim mieszkaniem. Z ich relacji wynika, iż pojawia się ona w dużo domach, albowiem w naszym kraju są coraz cieplejsze zimy. Nie ma innej przyczyny takiego stanu rzeczy.

gruszk34

Posty: 8

 
Niestety, ale musieliśmy skorzystać z usługi polegającej na usuwaniu pluskiew warszawa. Dziwna sprawa, bo w naszym domu jest bardzo czysto. Fachowcy, którzy usuwali pluskwy poinformowali nas, że może być wręcz sterylnie, a pluskwy mogą się i tak pojawić...

Jarciow3

Posty: 22

 
Polecam zaufać profesjonalistom, jeśli przedmiot Waszych zainteresowań będzie stanowić odpluskwianie warszawa. To czynność, która powinna zostać wykonana z możliwie najwyższą starannością. W przeciwnym wypadku problem wkrótce powróci...

Grabow12

Posty: 6

 
Jestem już po usłudze odpluskwiania warszawa. Mocno się nastresowałam, gdy w moim domu pojawiły się pluskwy. Na szczęście ten etap mamy już za sobą. Wezwałam firmę, która wyeliminowała problem. I z głowy :-)

beata77

Posty: 5