picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

podsłuch w telefonie

podsłuch w telefonie

Hello! Ktoś może korzystał z jakiś programów do podsłuchu na telefonie komórkowym? Widziałem w necie że są takie rzeczy tylko zastanawiam się na ile skuteczne i na ile dyskretne w działaniu....

Grabow12

Posty: 1

 
My to zainwestowaliśmy w kamerkę do domu, a w zasadzie to nawet trzy w związku z tym że zatrudniamy nianię do swoich dzieci. Niby to jest sprawdzona osoba, bo z polecenia ale lepiej moim zdaniem mieć oko na to co się dzieje w domu jak wychodzimy.

ciumar1

Posty: 3

 
Nie mam pomysłu w jaki sposób podłączyć się komuś do telefonu żeby móc jakkolwiek monitorować rozmowy czy smsy, ale dla mnie bylaby to dość ciekawa opcja żeby trochę lepiej kontrolować syna...

xtigerx

Posty: 8

 
Zdrad jest bardzo dużo, co chwilę słyszę o znajomych że się rozwodzą bo ktoś komuś rogi przyprawił. Sama przez te wszystkie historie zaczęłam trochę inaczej patrzeć na swojego męża i zwracać uwagę na jego zachowanie bardziej niż wcześniej.

namok

Posty: 4

 
Moi przyjaciele niedawno się rozstali ze sobą właśnie z powodu zdrady i z tego co wiem to moja przyjaciółka nakryła swojego faceta przez to że przechwyciła jego telefon. Normalnie go pilnował ale raz się zapomniał.

Sylfa

Posty: 21

 
No hej. Ja założyłam swojej córce program ze strony spyphone-android.pl na komórkę i zdaje mi to egzamin. Wiem gdzie jest, wiem z kim się zadaje, mam święty spokój. I też mam fajną weryfikację, bo jak z nią rozmawiam to wiem kiedy mówi mi prawdę...na szczęście jest ze mną szczera, niczego nie ukrywa.

Black_Riot

Posty: 4

 
Ja to pamiętam jak pierwszy raz zatrudnialiśmy opiekę do dziecka, było dużo stresu jak wychodziliśmy z domu. To było jeszcze w czasach gdzie jakieś kamerki, podsłuchy i inne wynalazki nie były tak popularne jak teraz.

basia44

Posty: 8

 
Najlepiej to złamać hasło do mediów społecznościowych osoby którą chce się obserwować. Ja wiem jakie hasło ma moja żona i jakby tylko zaczęła z kimkolwiek flirtować to będę pierwszym który się o tym dowie.

Motospec

Posty: 10