picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Firanki

Firanki

Kończę remont w swoim mieszkaniu i poszukuję sklepu gdzie jest duży wybór firanek. Potrzebuję zarówno firanki do salonu jak i do kuchni. Możecie coś polecić?

Niciuśś98

Posty: 1

 
Sklepy internetowe zazwyczaj oferują już gotowe firanki. Więc mamy bardzo szeroki wybór. Co innego w sklepach stacjonarnych. Tam często jest tak, że można uszyć na wymiar z konkretnego materiału.

Nikotymmm

Posty: 3

 
Firany w kuchni. Jaka długość waszym zdaniem? Jest okno z parapetem. Na parapecie jakieś rośliny będą stały. Chyba takie do połowy będą jak najbardziej ok? Co o tym sądzicie?

TomekK

Posty: 5

 
Jakie firanki preferujecie w salonie? Zazdrostki czy może jakieś inne sobie wybieracie. Ja osobiście lubię, aby firanki mi zakrywały całe okno. Jak to u was wygląda?

Klarka

Posty: 3

 
Firanki kupuję różnie. Lubię ja dotknąć, zobaczyć jak się zachowują. W klepie internetowym jest to niemożliwe, ale z drugiej strony zazwyczaj ceny są o wiele lepsze niż w sklepach tradycyjnych. Trzeba nauczyć się dobrze szukać.

Iwona3

Posty: 3

 
Warto czasami jest przejrzeć sklepy stacjonarne, wybrać sobie jakiś odpowiedni dla nas produkt i następnie poszukać go w sklepach internetowych. Można dzięki temu całkiem sporo zaoszczędzić.

andriooo

Posty: 5

 
Bardzo dobra jakość firanek jest w sklepie kasandra.com.pl. Myslę, że każdy będzie zadowolony. Bardzo duży wybór, fajne zwory, różne długości. Ja kupiłam sobie dokładnie takie firanki jakie zaplanowałam.

wisła1905

Posty: 11

 
Dobry sklep internetowy z firankami to skarb. Ja mam swój upatrzony, kupuję tam często firanki gotowe. Ostatnio bardzo fajne zazdrostki udało mi się kupić.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Warto odwiedzić sklep internetowy jak już wiemy jaką długość firanki potrzebujemy. Oczywiście inaczej dobieramy firankę do salonu a inaczej do kuchni. Lubię sklepy gdzie jest doradca.

pawel253

Posty: 17

 
Ja firanki lubię sobie kupować na wymiar. Daje mi to całkiem spory komfort, jeżeli chodzi o panowanie nad wyglądem mojego salonu. Podobnie zresztą w przypadku drzwi balkonowych.

erbis

Posty: 3