picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Pensjonat

Pensjonat

Dzień dobry, szukam ciekawego fajnego miejsca na weekendowy wypad za miasto. Dolny Śląsk i okolice. Jakie miejsca warto odwiedzić? Gdzie można przenocować i przy okazji smacznie zjeść?

TomekK

Posty: 4

 
Ja to jeszcze nie wiem gdzie pojadę na wakacje w tym roku ale na pewno izery są jakąś opcją. Mam z Wrocławia blisko, jeszcze tam nie byłem a dużo ludzi mi poleca właśnie te górki.

matek562

Posty: 8

 
Staramy się z moim mężem co jakiś czas wyskoczyć gdzieś blisko Wrocławia na weekend, trochę spędzić czas tylko we dwoje i Izery są kierunkiem który chyba w ostatnim czasie obieramy najczęściej. Piękne krajobrazy, doskonała baza, poza tym jest tutaj jakiś metafizyczny klimat.

Boss

Posty: 2

 
W Polsce w porównaniu z zachodem Europy to trzeba przyznać że ceny za bardzo dobrej klasy noclegi są dość korzystne. Nic więc dziwnego że dużo turystów z Niemiec czy Francji uderza właśnie do nas na wakacje.

kombo87

Posty: 7

 
Moje dzieci to zdecydowanie wolą wakacje na plaży niż na górskim szlaku. Z jednej strony specjalnie im się nie dziwię, nie lubią się zmęczyć. Ale z drugiej – w górach zdrowiej, ciekawiej, niż tak leżeć cały dzień plackiem na piachu.

eklsusiv

Posty: 10

 
Jest bardzo fajny pensjonat w Świeradowie, chodzi mi o Zapiecek (ich strona:

StaryChemik

Posty: 4

 
Izery mają swoją specyficzna aurę, zdecydowanie najciekawsze , najbardziej urokliwe góry jakie znam. Jest teraz moda na Bieszczady ale moim zdaniem nasze dolnośląskie Izery wcale nie ustępują urokiem :)

orlande

Posty: 7

 
Jak byłam młodsza to dużo jeździłam na wakacje w góry, głównie Karpacz, Szklarska, Świeradów, rzadziej Tatry czy Bieszczady. Teraz na stare lata to zrobiłam się leniwsza i zamiast gór częściej wybieram morze...moje ulubione – Czarne.

bartek33

Posty: 5

 
Jest bardzo dużo ośrodków w Karkonoszach czy Izerach, można znaleźć fajnie położone miejscówki. Ja to bym chętnie sobie jakiś domek w górach wynajął na wyłączność, ale taki z kominkiem, werandą i oczywiście widokiem :)

123doer

Posty: 8