picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

malowanie obrazów

malowanie obrazów

Witam serdecznie. Szukam profesjonalnego doświadczonego artysty malarza. Chodzi o zamówienie kopii obrazu na potrzeby instytucji. Czy macie może kontakt do kogoś godnego zaufania, kto rzeczywiście wywiąże się ze zlecenia rzetelnie i terminowo?

labuh

Posty: 2

 
Nasza córka chce studiować na ASP i ciekawi jesteśmy wszyscy czy uda jej się dostać. Moim zdaniem talent ma i to duży. Jej rysunki są niesamowite, tego się nie da nauczyć, to jest jakaś iskra Boża.

gregcie@

Posty: 5

 
Moja babcia miała bardzo ładny obraz przedstawiający ostatnią wieczerzę, ale po jej śmierci gdzieś się zawieruszył. Ktoś go musiał po prostu zawinąć, oczywiście mam swoje podejrzenia ale że nikogo za rękę się nie złapało to niestety...same podejrzenia to za mało.

1nr45

Posty: 18

 
Wbrew pozorom bycie malarzem w XXI wieku to wcale nie taki najmniej perspektywiczny zawód. Przecież obrazy zamawiają instytucje, muzea, jakieś parafie na pewno, sanktuaria i inne tego typu miejsca.

miki77

Posty: 15

 
Na desce to chyba była malowana Mona Lisa jeśli dobrze kojarzę. Ciekawa technika, ma swoje plusy ale też gorsze strony. W każdym razie jeśli miałbym zamawiać obraz to właśnie na desce.

Specjalista

Posty: 13

 
Nie będę ukrywał że akurat malarstwo to nie jest gatunek sztuki w którym czuję się jako ekspert. Dużo więcej miałbym do powiedzenia o muzykach, zwłaszcza muzykach jazzowych czy literaturze.

amrmas22

Posty: 3

 
Trudno mi kogoś doradzić bo raczej nie jestem osobą którą się spotka gdzieś na wernisażu albo w galerii sztuki :) Podejrzewam że spora część malarzy ogłasza się gdzieś w internecie przez serwisy aukcyjne chociażby.

Babeczka

Posty: 5

 
Ja to podziwiam malarzy, zwłaszcza tych którzy robią repliki. Tu trzeba być tak dokładny, tak precyzyjny, ręka nie może drgnąć ani na moment, bo przecież wystarczy pociągnąć pędzlem o 1mm za długo i już cała kompozycja może się rozpaść.

Fanatyk

Posty: 3

 
Mam bardzo dobre doświadczenia jeśli chodzi o zamawianie replik obrazów od pana Zająca (znanego szerzej jako Cortez:

propek1

Posty: 7

 
Kiedyś na wakacjach nad morzem kupowałem sobie autoportret. Siedział facet przy promenadzie i rysował ludzi. Nawet szybko mu to szło i już nie pamiętam ile skasował ale na pewno w setkach zl. Pamiątka na całe życie.

pawel253

Posty: 3