picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

izolacje natryskowe

izolacje natryskowe

Dzień dobry! Szukam firmy wykonującej izolacje natryskowe. Jesteście w stanie kogoś szczególnie doradzić? Kto ma doświadczenie i rzeczywiście fachowców a nie jakiś amatorów akrobatów? :P

gregcie@

Posty: 1

 
Na stronie cels.pl masz namiar do ludzi którzy nam docieplali poddasze pianką w zeszłym roku. Świetny efekt, mogę tylko chwalić. Super izolacja, instalacja z tego co pamiętam to zajęła im kilka godzin, cenowo zaproponowali mi najlepsze warunki spośród wszystkie firm jakie sprawdzałem.

Wielki Duch

Posty: 15

 
Masz bardzo duzy wybór firm które robią natryski pianką ale która z nich będzie ta najlepsza to już trudno mi kogoś wskazać. Wszystko jak wiadomo wychodzi w tak zwanym praniu, czyli w akcji, w praktyce. Takie życie :)

szymon2626

Posty: 34

 
Nie wiem jak się cenowo przestawiają różne rodzaje izolacji, ale na pewno nie ma sensu szczególnie szukać oszczędności moim zdaniem. Lepiej dopłacić za lepszy materiał niż potem żałować że coś odpada, coś się odwarstwia i tak dalej.

Marys56

Posty: 2

 
Faktem jest, że wełna nawet jeśli jest super dokładnie wyłożona przez jakiegoś fachowca z krwi i kości to zawsze gdzieś tam jakąś wolną przestrzeń zostawi. W przypadku natrysku pianką te ryzyko jest o wiele niższe.

Klareczek

Posty: 27

 
Myślę, że dla samej konstrukcji budynku będzie bardzo na plus jeśli izolacja poddasza będzie zrobiona lekką pianką a nie ciężką wełną która jeszcze ma to do siebie, że lubi chłonąć wilgoć co dodatkowo zwiększa ciężar.

labuh

Posty: 7